Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alkohol és paranormális...

Alkohol és paranormális jelenségek, az alkohol előhozza a rejtett pszicho képessegeket vagy egy hatalmas véletlen csupán? Valakivel történt mar hasonló vagy ismerőssel?

Figyelt kérdés
Egyszer évekkel ezelőtt elég durván bevodkanarancsoztam egyik este felkapcsolt világítás mellett. Amikor már hánytam a vödörbe egyhuzamban jó pár perce a szobában, egyszer ilyen erőteljes hányás közepette nyomasztó fejfájás tört rám, azt hittem szétrobban,a fejem, annyira feszült hányás közben. Erre pont ebben a pillanatban elkezdett pislákolni a villanykörte pár másodpercig. Amint kihánytam magam vége is lett. Tehát a legfelfokozottabb, feszítő fejfájással járó hányássorozat közben pontosan ugyanekkor történt a pislákolás. Ennek mennyi esélye van a véletlenre vagy előjöhetett valami rejtett képesség a feszítő fejfájás miatt? Kicsit a psyduck pokémonra emlékeztet a szitu, csak ez való életben megtörtént, nem fikció.

2021. dec. 2. 18:14
 1/10 Alain Delon ***** válasza:
78%
Hányás közben nekem is vannak látási problémáim. Ez természetes fiziológiai folyamat. Főleg ha alkohollal van kombinálva.
2021. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem alkohol fogyasztásával sikerült teleportálnom. Valami ismeretlen helyen tértem magamhoz reggel. Annyira emlékszem, hogy a "na, még egy kört" mantrát daloltuk többen.
2021. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Más is látta pislákolni a lámpát vagy csak úgy kiokádtad magad hogy olyan volt mintha?
2021. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
2. Velem ilyen hajnalba van ha kelek, azt se tudom hol vagyok de végül célba érek.
2021. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Simán a hányás miatti nyomásoktól volt a látászavar.
2021. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Ki írod még párszor? Már nagyon unalmas.
2021. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Akkor szólj, ha józanul villog a lámpa. És akkoris legelőször a villanykörte kicserélésére gondolj.
2021. dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
7. vigyázz, mert a legnagyobb szélviharba v fagyba jön a kövi kérdés.
2021. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
8. Alig várom, ez lesz az első telem a gyakorkérdések-en🤩
2021. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem "előhozza", hanem elnyomja az eddig uralkodó realitást.
2022. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!