Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nina Kulagina hogy mozgatot...

Nina Kulagina hogy mozgatot tárgyakat?

Figyelt kérdés
Tudósok figyelték, hogy ne tudjon csalni.

2022. júl. 8. 14:59
1 2
 1/15 Kólauborkával ***** válasza:
73%

Elöbb forrást mutass, mert én is mondhatom, hogy múlthéten az öreg Szörös Nagylábbal levertem 2 sört, csak bizonyítékok híjján ezt csak én fogom magamról elhinni.

Ugye ha tudósok is figyelték, akkor kell lennie valami dokumentációnak, a tudósok nem csak úgy figyelnek, meghúzzák a vállukat és tovább mennek.

2022. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Van több száz felvétel a YouTubeon.
2022. júl. 8. 15:28
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Én olvastam róla. Az orosz tudósok is meg voltak győződve, hogy ilyen paranormális képességei vannak. Neki valós képességei voltak
2022. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én csak most olvasgatom, nem gondoltam, hogy tényleg létezett, a csalással vádolóval szemben is nyerte a pert, érdekes téma, még olvasgatom.
2022. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kólauborkával ***** válasza:
78%
Elolvastam amit találtam róla. Sajnos a Szovjeteknek akkoriban erösen elönyére vált volna hazudni erröl. Én nem állítom, hogy nem igaz a dolog, de amennyi infot találtam róla ez ilyen csalás gyanús… még ha meg is nyerte a pert, propaganga szempontból elönyös volt, én nem hoszem, hogy bármi valóság alapja van.
2022. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ezt megtanúlni? Szerelmesé lehet így tenni egy lányt?
2022. júl. 8. 16:49
 7/15 Kólauborkával ***** válasza:
34%
A nöket a személyiségeddel lehet megfogni, sajnos nem létezik “könnyü” módja, egyszerüen gyakorolni kell.
2022. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha "így" teszel szerelmessé egy lányt, az rosszabb a semminél.
2022. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Kedves vagyok, csúnya se vagyok, szegény se vagyok, buta se mégse kellek egy lánynak se.
2022. júl. 8. 17:18
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Lehet nem csajozni vagy most lent a földön.
2022. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!