Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jelezni próbál az univerzum?

Jelezni próbál az univerzum?

Figyelt kérdés

Nagyjából három hónapja kezdődött, hogy nagyon fura egybeesések történnek velem. Például teljesen random helyeken tűnik fel a szerencseszámom(kétjegyű szám, nem ilyen 1 vagy 9), de nem egyszer-kétszer... Napi többször is (egymás után 2xis volt a sorszámom különböző helyeken, rendszámtáblákon amelyek átengednek a zebrán, szép háznak a száma amire felfigyelek, ismeretlen hívószámokban, tényleg mindenhol). A másik, hogy akármikor nézem meg az időt, az 11:11, 22:22, 17:17 stb. Nem direkt kiidőzítem ezeket a helyzeteket, teljesen véletlenül. Ezekben a helyzetekben egyre furábban érzem magam. Régebben ha ilyen történt, az csakis álmomban majd felébredtem egy tudatos álomban. De ez a valóság, és kezd megrémíteni. Olyan, mintha jelezni akarnának nekem, de egyáltalán nem tudok rájönni.


+mostanában nagyon rosszul is alszok. Egyszerűen az álmaim napoknak, hónapoknak tűnnek, trljesen összeolvadnak a valósággal és mikor felkelek, izzadtan és leverve azt sem tudom hol vagyok. Azt tudni illik, hogy az álmaim annyira szürrealisztikusak és randomok szoktak lenni, hogy ez sem jellemző rám. Valakinek valami ötlet?



2022. júl. 16. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is sokszor van, hogy felkapom a fejem egy bizonyos számra. Valójában nagyon sok számot látunk, akárhova nézünk, csak az az egy bizonyos szám tűnik fel, mert azt szereted, a többiről pedig nem veszel tudomást.
2022. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Az erő veled van, Luke!
2022. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Grimfox ***** válasza:
63%
Nem az univerzum próbál jelezni. A számsorok nagy eséllyel nem is tekinthetők jelnek. Maximum akkor, ha neked az adott számsorhoz fűződik valamilyen emléked, érzésed, benyomásod. Ha bármi is jelezni próbál neked, az a tudatalattid. Erre utalnak az intenzív, realisztikus, valósággal egybemosódó álmok. Hogy a tudatalattid mit akar jelezni, azt az álmaid megfejtésével ki tudod deríteni, legalább úgy nagyjából.
2022. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Nem rég volt itt egy pont ilyen kérdés.

Nem unjuk már?

2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Jelezni próbálja, hogy kevesebbet fogyassz!
2022. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5. Miből fogyasszak kevesebbet?
2022. júl. 16. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

3: Elegem van már a baromságaidból,hogy mindenhol ott vagy és mindentudó lexikont játszod te szerencsétlen...A tudatalattiban nemcsak a saját összegyűjtött szemeted van te nagyonhülye,hanem azon keresztül ér el nemcsak a felettes Éned,de az szellemi segítőkön keresztül,az univerzum más lényei és maga a Forrás is,mert a szkepticizmus következő lépcsőfoka a szimbolizmus.Ha tudatalatti a téma ezentúl inkább kerüld el,minthogy félrevezess másokat te b@rom...


Kérdezőnek: az ismétlődő mesterszámokra keress rá,mert azok angyali üzenetek...googgle...

2022. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3: Miért meditálsz?Nem azért,hogy elmerülj,mert magadtól nem tudsz?Mit találsz ott?

Na ezen meditálj legközelebb...

2022. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 #8

Legközelebb olvasd el, hogy mit írt az az ember amire válaszolsz.

2022. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Nem, nem akar.
2022. júl. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!