Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudom levédeni magam,...

Hogyan tudom levédeni magam, hogy az ártó energiák lepattanjanak? Rokonomat is le tudom védeni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 7. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Be kell kenni a ház négy sarkát májkrémmel.
2022. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
52%
Imátkozz,erősítsd a hited,keress hobbit ami elfoglalja a figyelmed a gonosz/ártó energiáról és olvass motiváló üzeneteket.Ha tudsz angolul,töltsd le az "I am" nevű alkalmazást,nagyon elégedett vagyok vele!
2022. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Fokhagymával. Az véd az energiavámpírok ellen. Nem véletlen ez van a folkloorban és ezzel szentelik a házakat is
2022. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Egyébként a fokhagyma tényleg jó, de nem erre, inkább csak taszítja az alsó asztrális lényeket.


Napi pár perces meditációban létrehozol magad köré egy arany fénygömböt - akkorát hogy állva, karjaidat oldalra kinyujtva kényelmesen ellegyél benne-

és gondolatban hozzáteszed hogy ez 24 órára megvéd téged az asztrális és mentális támadásoktól, a pozitív energiákat beengedi, és a negatív energiákat pedig kiengedi.

Minden nap reggel építsd fel -a korábbit bontás le- , egyre könnyebb és erősebb lesz megcsinálni.

Más helyett csak kérésre.... magadtól senkit ne akarj kérés nélkül bevédeni.

2022. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Kend be magad disznózsírral.
2022. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Tükörmágis. Visszaküldi a "feladónak".
2022. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
punmaradi mágikus mantra.
2022. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Alufoliabol keszits sapkat es azt hordjad egesz nap este se vedd le. Visszaveri az agyat támadó rossz energiakat. Biztosra akarsz menni akkor keszits nadragot pulóvert is.
2022. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Szigetelt bakancsot hordjál villanyszereléskor.
2022. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Grimfox ***** válasza:
80%
Erre a célra szolgáló amulettekkel például. A legtöbb amulett valami ilyesmi ellen véd, vannak amik egy bizonyos dolog ellen, és vannak általánosabbak. Ha interneten utánanézel az ártó erők/energiák elleni amuletteknek, biztos találsz olyat, ami szimpatikus. De ne vedd meg, ha lehetőség van rá, magad készítsd el.
2022. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!