Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Tényleg lehetett e ott valami?

Ritkánkérdező kérdése:

Tényleg lehetett e ott valami?

Figyelt kérdés

Egy esettel kezdeném.

Adott egy pár (én és párom). Pár napos kiránduláson. Egyik hajnal a kibérelt szálláson álmomban azt láttam hogy egy alak mögöttem közelít. Majd arra ébredtem hogy mintha valami nagy erővel (mint amikor valaki a hüvelykujját agresszíven a veséimbe mélyesztené) bökné a hátamat. Intenzív valós fájdalom volt, mert homorítottam tőle ahogy felébredtem, és utána is éreztem még percekig.


Aznap utunk során páromon láttam hogy valami nyomasztja. Így hosszas unszolásra elárulta hogy rosszat álmodott, és még hosszasabb unszolásra el is árulta hogy mit.

Röviden tömören azt álmodta hogy vasúti peronok közt ahogy mentünk át a vonatunkhoz az egyik vágányon elszabadult egy kocsi, és én nem tudtam már félreugrani mire észrevettük. Egész utazásra rányomva így a bélyegét, mert nem tudott szabadulni ettől.


A szállásról eljövetel előtt beszélgettünk a tulajdonosokkal, és derült ki hogy az épület egy alkoholista öregasszonyé volt, aki évekig élt benne egyedül, míg meg nem halt, és ők megvették a portát hogy ne valami kétes szándékú lakó költözzön oda, és újították fel az épület egy részét kiadható szállásnak.


Pár nap után persze hazaérve oldódott a dolog, viszont minthogy párom néhány héttel később a karjaim közt halt meg tüdőembóliától, engem az óta se hagy nyugodni, hogy mi van ha?....

A hátam azóta is be-be szúr.



2022. szept. 17. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Az nyomasztotta a párodat az egész utazás során, hogy rosszat álmodott?


Jó sztori, de legközelebb ne óvodásnak írd meg benne a főszereplőt.

2022. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huh, ez ijesztő.

Mikor bepakoltatok aszállásra, akkor nem éreztetek semmit? Milyen volt az első benyomás a helyről?


Ha szimbolikusan nézzük, végülis párod sajnos jól megálmodta a tragikus végzetet, hogy elveszít... És nem csoda, hogynyoasztotta, valamit megérezhetett.

Az ilyen álmok nem az agy kusza képzetei.

Biztosan lehet ott valami negatív energia, elég erősen. Isten őrizz, hogy valaki tartósan ilyen helyen lakjon.

Az viszont nem biztos, hogy az öregasszony a ludas ebben. Ki tudja, már előtte is lakhatott ott akárki.

Viszont a alkoholista és érzelmileg labilis emberekre jobban tapadnak a negatív entitások.

Szerintem érdemes lenne megnézetned a hátad.

2022. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Darius- ***** válasza:
Sok helyen az almokat a rosszal tarsitjak. Én szerintem volt ott valami. Mielott meghalt néhany szerettem, nekem is voltak rémalmaim, a baleset elott is.
2022. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hol van ez a hely? Már hogy véletlenül se járjak arrafele...

Lehet, hogy a jövőt álmodtátok meg ott, rejtjeles,kódolt formában? A barátod előtte egészséges volt, hirtelen jött a betegsége?

2023. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na de érdekes módon az álmában te haltál meg és nem ő.
2023. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!