Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Danny Blue nevezhető parafenom...

Danny Blue nevezhető parafenoménnak?

Figyelt kérdés
Illetve a parapszichológia képességei alapján milyen kategóriába tartozik inkább?

2022. dec. 12. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
2022. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Neki nincsenek természetfeletti képességei. Ő egy mentalista. Wiki definició:


"A mentalisták olyan előadóművészek, akik eszüket, éleselméjűségüket használják arra, hogy különböző intellektuális jelenségeket teremtsenek meg. Ezek a jelenségek magas tudatról, kiemelkedő memóriáról, fantasztikus emberismeretről és manipulációs képességről tesznek tanúbizonyságot"

2022. dec. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Haha de örülök ennek a kérdésnek. Meg egyszer gondoltam is rá hogy én is kérdezek róla, ugyanis egyszer találkoztam vele es tényleg csinált velem valamit amit nem lehet racionálisan megmagyarázni

Pedig én nem igazán hiszek az ilyesmiben

2022. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

A "nem lehet" és a "nem todod" megmagyarázni között elég nagy a különbség.


Ő egy mentalista (bűvész), aki a laikusok számára nem megmagyarázható trükkökkel kelti természetfeletti képességek érzetét. Legalábbis akkor ügyes, ha nem tudod megmagyarázni, hogy csinálta.

2022. dec. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Racionálisan a fizikai törvényi alapján nem lehet azt megmagyarázni hogy hozzáért a karodhoz miközben nem ért hozzá.
2022. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tudi333 ***** válasza:
22%
Parasztfenomén. 😁
2022. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
De azt ugye tudod 5-ös hogy ő önmagát is mentalistának tartja, tehát hogy nem rendelkezik semmiféle természetfeletti képességgel. Persze elhiszem hogy te jobban tudod mint ő maga.
2022. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!