Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek lètezhet egy...

Szerintetek lètezhet egy láthatatlan dimenzió, amit csak nagyon kevés ember tud érzékelni, illetve látni ?

Figyelt kérdés
Szellemvilág.

2023. márc. 18. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezik!
Nem hiszek benne!
Fogalmam sincs.
Szerintem nincs ilyen!
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Létezik, de nem csak szerintünk.

Az ember felsdat azonban nem a láthatatlan világban van, hanem itt a láthatóban.

Ezért van éppen itt, éppen most.

2023. márc. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Asztrálutazással láthatod.
2023. márc. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Létezik. De az egyszerüek erröl nem tudnak. A médiumok pedig semmi lényegeset nem árulnak el erröl. De tuti, hogy van. Miért ne lenne? Vagy mégsem? Talán? Egy frászt van!!!!
2023. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem lètezik.
2023. márc. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

A tudomány szerint is létezik. Jó pár évtizede észrevették, hogy a világegyetem nem úgy viselkedik ahogy kellene.

Rájöttek hogy a világegyetem 95% számunkra láthatatlanul létezik, és minden amit látunk, merünk, tapasztalunk az csak az 5%-a az egésznek.

Elnevezték sötét anyagnak és energiának a nem látható részt.

2023. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
5# És milyen találó a "sötét anyag" elnevezés olyan sötétben tapogatózó entitásoknak mint a tudósok zöme :D Jajjjjjj..
2023. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez ugyan csak egy elnevezés, de nagyon "szerencsétlenül" lett megnevezve szerintem.

Inkább a láthatatlan anyag és láthatatlan energia vagy dimenziós anyag, stb.

De ez a "sötét anyag" azt sugallja, hogy valami fekete színű izé, ami csak valahol az űrben, a csillagok között van.

2023. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Arra a néhány ember által érzékelt dimenzióra a hitetlenek mindig azt fogják mondani, hogy csak a saját elméjének a képződménye, így ezt nem lehet mindenki számára elfogadhatóan megállapítani .
2023. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát persze, hogy létezik. Mi jelenleg a harmadik dimenzióban vagyunk, minden ami fölötte van, az számunkra nem érzékelhető, nem felfogható. Mivel a dimenziók egymásra épülnek, egymáson belül vannak, így ezek a lények is köztünk vannak, csak emberi szemmel mi nem látjuk őket. Ahhoz feljebb kell vinned a tudatod vibrációs szintjét, ezt nagyon sok meditációval vagy pszichedelikus szerek használatával tudod elérni. Mindent amit betépve látsz, az nem csak az agyad szüleménye, hanem valóban létezik. Sőt, amikor álmodsz, valójában akkor is az asztrál síkon mozogsz. Olyan ez mint egy rádió. Csak akkor hallod, észleled ezeket a 4d+os lényeket, ha a megfelelő frekvenciára kapcsolsz.
2023. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
100%
Ha van lelkünk, akkor létezik.
2023. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!