Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért olyan félelmetesek a...

Miért olyan félelmetesek a bohócok?

Figyelt kérdés

Egyszer ste kitaláltam egy rémtört egy bohócról(nem írom le m hosszú) aztán nappal elmondtam a 10 éves hugomnak és az nap este annyira félt hogy kb 1 óráig nem bírt elaludni de a 11 éves hugom is nagyon félt meg én is!!!


12/L


2010. okt. 17. 08:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg félelmetesek. Álcázott emberek. Jó pár horrortörténet írtak már róluk, ami megmaradt az emberekben. De vannak ártalmatlan, mókás, kacagtató cirkuszi bohócok is. / Ötvös bohóc - klasszikus! /

/ Soha ne legyél egy bohóccal kettesben! /

:D

2010. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyilkos bohócok az űrből. Örök klasszikus és kedvenc.

http://www.youtube.com/watch?v=suXtD1Kk-xE&feature=related

2010. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ki vannak festve mosolygósra, mindig jó a kedvük. Sose tudhatod mit gondolnak igazán. Tényleg félelmetesek. Fenti film, tényleg zseniális. :)

Ajánlom még figyelmedbe, Halálosztó bohócokat, és persze a klasszikus: AZ. :) Hátha ezektől majd megkedveled őket.

2010. okt. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves Antonius Block!

Bocsi, hogy így ide írok. Csak segítséget kérnék, remélem te tudod erre a választ (filmeddel kapcsolatos):) Köszi

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2010. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha már félelem,legyen kövér.Csak hogy legyen is okod félni a bohócoktól.


[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszy a váaszokat írni mééééééééég


linkeket is kőőőősz.legyenmégazis.

csak ne túl ijesztő aludjak is az éjjel :D

2010. okt. 18. 18:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézzél utána a kulrofóbiának (coulrophobia).

Énnekem az a teóriám hogy minden emberben jelen van alapszinten.Ez egy olyan fóbia ami miatt akinél jelen van retteg a bohócoktol.A mai emberek pedig a nyugtalanito örökös mosolygásuk és az aranyos kis zenéik miatt van.

De az egész titka a legfontosabb az hogy,djdfsdkbfd., itt van valaki a házban hosszu cipőnyomokat láttam.mennem kell a legfontosabb az hogymgm,fgnm

2010. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utsó mi???
2010. nov. 6. 19:10
 9/11 anonim ***** válasza:
engem irritálnak/ de azért irritál mert félek tőlük és ezt nem akarom kimutatni :S
2011. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Engem is naon...De uccsó előtti MIVAN?
2011. jan. 9. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!