Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már olyan hogy mentél...

Volt már olyan hogy mentél hazafelé és érezted ahogy a világ épp akkor abban a pillanatban változik meg előtted és már egy másik világban mész haza?

Figyelt kérdés

Mentem hazafelé,rácsodálkoztam a természet szépségére,majd jött egy hirtelen érzés hogy egységben élünk és a világ ezerféleképpen tud alakulni adott pillanatban.Azon az úton ahol mentem hazafelé hirtelen más lett minden csend lett a környezet is mintha más lett volna.Ahogy hazafelé mentem olyan volt mintha ismerném a tájat de mégis egy ismeretlen helyen lennék.Kinyitottam a kaput és idegennek éreztem, mintha nem az a kapu lenne amit eddig éveken keresztül kinyitottam.

Ahogy bementem a házba egy teljesen másfajta otthon fogadott.

Azt akartam mindez véget érjen lefeküdtem aludni majd amikor felkeltem izgatottan körbenéztem és akkor is ugyanaz a világ maradt.

Hogyan tudott ennyire megváltozni minden?


2023. szept. 28. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Barátom érzett ilyet, de max tudatnódosító szerek miatt.
2023. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyan érzés a mai napig mintha egy másik világba csúsztam volna át valahogy.

Azóta is idegen minden.

2023. szept. 28. 00:20
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

#2

Pszichológust kellene felkeresni.

2023. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Homokszem került a szoftverbe.
2023. szept. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Olyan volt, hogy izé volt? Sárkány.
2023. szept. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Mióta van így? Szerintem 1-2 het után visszaáll minden.
2023. szept. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezek ilyen ráébredések és ha egyszer átélsz ilyt, bármivel kapcsolatban, utána elég nehéz, vagy lehetetlen újra mindent pont olyannak látni, mint előtte volt.
2023. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
3/ ez inkább betegség vagy átok, amit senkinek sem kivánnék, szerintem ide kevés egy pszicholugos
2023. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen, például mikor megyek haza madárcsicsergés happység, aztán megszólal egy munkagép nagyon nagyon hangosan, füstös, és az egész rossz lesz, pedig ugyanaz minden. Ez csak a legenyhébb tudatmódosítás, de vannak amik jobban hatnak az érzelmeken keresztül.
2023. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te változtál valójában,nem a környezet, ezért látsz mindent másnak.
nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!