Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Embereket látok mindenhol,...

Embereket látok mindenhol, kik ők? Nem halottak.

Figyelt kérdés

Hónapok óta előfordul napközben, hogy utcán, vagy kinézek az ablakon, látok valakit, aki ott áll,nem messze tőlem. Csak áll. Nem a szemem sarkából, hanem szembe állva látom. Ha elfordukok és vissza, nincs ott senki.

Sosem találkoztam szellemel, meg fényes nappal miért állna bárki is egy parkolóban, vagy udvarunkban. Vajon ez miért lehet? Olyasmi szindróma, mint aki arcot lát különböző tárgyakban vagy formákban?



#szellem #ember #Nem szellem
jan. 3. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Parkolóban mondjuk indokolt. Emberünk megérkezett, megáll, a mobilján elindítja a parkolást, aztán megy tovább.


Az, hgoy az ember hajlamos arcot látni formákban az nem szindróma, hanem alapvető pszichés működés, MINDEN emberi lényben benne van automatikusan már újszülötti kortól kezdve.


Amúg ymeg... igazából.. ha látod, menj oda és kérdezd meg. Ne vedd le a szemedet róla és akkor nem tűnik el.

jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Te ugye most költöztél be a tanyáról?
jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is mindenhol embereket látok.

Marha idegesítő.

Ráadásul èlnek.

Felháborító.

jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Arra a szindrómára biztosan nem hasonlít, viszont simán lehet hallucináció, szerintem még időben kérj orvosi segítséget. Már amennyiben komoly a kérdés.
jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez pszichozis. Skizofrenia baratom, vagy Bipolaris mania. Irany a pszichiatria mert ennel csak rosszabb lesz/lehet.
jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A szellemeknek jobban örültem volna 😃
jan. 3. 21:20
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Bipoláris mánia?... Manapság már mindenki pszichiáter meg pszichológus. Mindenre rá lehet vágni valamilyen mentális betegséget amiről fogalmunk sincs, hogy mit jelent.
jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

7


Akkor nezz utana baratom mi az. A bipolarisnak (bi = 2) depressziv es manias allapota van. Te nem tudod mirol beszelsz.

jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Tudom mit jelent. Nem tudom, hogy jön az eredeti kérdéshez.
jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jol irta, mert a bipolaris zavar manias periodusaban szoktak haluzni. Nem a depis fazisban... am ha ezos valaszt akarsz hallani, akkor talan kinyilt a harmadik szemed. Ha konteost, akkor gangstalking aldozata vagy. Orvosi szemszogbol pedig valoszinuleg skizofren, de legalabbis pszichotikus.
jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!