Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A temaban jartas emberek...

A temaban jartas emberek segitségét kérhetném, mik lehettek ezek a furcsa, eloszor jo, majd rossz megérzések?

Figyelt kérdés

Lett egy nagyon-nagyon jo baratom, akivel megszakadt a kapcsolatom, par hete , s a mai napig nem értem , pontosan miért . Egy véletlen kapcsan talalkoztunk, honapokkal ezelott,egyszeruen rogton kozos hullamhosszon voltunk.A legelejétol voltak vele kapcsolatban furcsa megérzéseim ( ezt hivjak telepatianak? ) tudtam, hogy mikor fog hivni, vagy ha csak az interneten tudtunk beszélni,mikor jon fel csevegni, sokszor raéreztunk, ha valami gond volt a masikkal. Tudom, furcsa, meg nevetséges is ( szamomra) ezt igy leirnom, de ugy kell elképzelni, hogy hirtelen, valahol gyomortajon, vagy nem is tudom pontosan hol, egy furcsa, " bizsergés -szeruség" ontott el, abszolut hirtelen,mint amikor valami ( jo dolog ) miatt izgatott leszel, de ez szinte azonnal el is tunik. Szoval jott ez a bizsergés, és alig par perccel késobb vagy egy hivas, vagy egy levél tole. Volt egy nagyon érdekes esetem: ez a barat a munka miatt elutazott Afrikaba, két hétre. Az elutazasat koveto napon egy ismerosommel sétaltam a varosban, amikor hirtelen elojott ez a furcsa gyomortaji izgalom, par masodperccel késobb el is tunt, és mondtam is az ismerosomnek, hogy szerintem az illeto kuldott levelet, vagy uzenetet. Amikor ezt kimondtam, oldalra néztem, és elment mellettunk egy afrikai par , emlékszem, ezen meg jot is nevettunk. Ranéztem valami miatt az oramra, lattam, hogy alig mult délutan 4. Ahogy hazaértem, lattam, hogy tényleg kaptam mailt tole, az érkezés idopontja: 4 ora 2 perc. Egy darabig jol elvoltam a kis megérzéseimmel, rendkivuli baratsagnak tartottam , majd hirtelen, olyan egy honapja ,amikor ujra elojottek ezek az érzések, mar nagyon furcsava valtak.Ugyanugy éreztem azt a gyomortaji ismeros bizsergést, de ez mar nem kellemes izgatottsag volt, hanem egy ijeszto, szorongo érzés. Mégha nagyon rovid ideig is tartottak, nagyon megijedtem,ugy gondoltam, lehet, ezek ténylegesen fizikai tunetek lehetnek, lehet, valami gyomorproblémam van . Elmentem az orvosomhoz, ki is vizsgalt,teljesen rendben van minden. Pszichésen is, kiegyensulyozott vagyok, sportolok,jogazom, meditalok, szoval... Annyira zavarova valtak egy ido ezek a hirtelen negativ érzések az illetovel kapcsolatban, hogy - magam sem tudom miért- megkértem, hogy hagyjuk abba a baratsagunkat. Elfogadta, azota sem hallottam rola semmit, de: semmiféle gyomortaji bizsergést, megérzést, semmit nem érzek azota. Komolyan: miota elengedtem, semmiféle ilyet nem tapasztalok.

Ti mit gondoltok errol? Mivel valoban, orvosilag semmiféle problémam nem volt, mar csak az ezotériaban bizom, hogy valamiféle valaszt tud adni, miért valtoztak ezek a megérzések negativ iranyba, illetve mi vihetett ra arra, hogy lezarjam, mindenféle komolyabb ok nélkul ezt?


2011. aug. 14. 01:06
 1/8 Kapitány_úr ***** válasza:

Ember, a sportok, jóga, meditáció mellet foglalkozhatnál a helyesírással és a szövegtördeléssel, mert kb. olvashatatlan, amit írtál :3

Másrészt, szerintem írj bővebben a kapcsolatotokról, jellemetekről, élményekről, érzésekről, stb. Mert így nagyjából olyan, mintha azt kérdezted volna, hogy melyik számban volt az, hogy "la-la-la aztán valami only your izé".

Szóval sokféle magyarázat lehet, na :)

2011. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kezdeti tudathasadás jelei ezek.
2011. aug. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak beképzelted magadnak:)

Mert lehet, hogy nagyon vártad a barátodtól az üzeneteket, vagy valami ilyesmi:P

2011. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Életed ***** válasza:

Szerintem Te egy nő vagy..:d

Amit éreztél az a szerelem egyik formája

De Te valahogy nem akartál tőle semmit... csak szemetes ládának használtad...

Ő jobban kedvelt téged mint Te őt. De egy idő után megunta az egyoldalút.... ha érted mire célzok... és abba akartad hagyni a kapcsit... hát elengedett...majd keres magának egy nőt aki nem csak szemetesnek fogja használni....:d

Nehogy megsértődj... csak az igazat írtam le...gondolkodj el rajta inkább.... Üdv...:d

2011. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Életed válaszával értek egyet...
2011. aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják spirituális kapcsolat. Többet nem írok róla, ha érdekel utána olvasol, az alattam levők úgyis azt írják majd nem létezik, hülyeség stb. Velem is volt ilyen, de már elmúlt, amióta "szakítottunk", pont mint veled is történt. Én is éreztem, ha boldog volt, ha szomorú, ha beteg, ha jobban volt.. mindent.
2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem spirituális hanem ennyire egymásra hangolódtatok és kész.Vannak emberek akik jobban veszik a másik jeleit. Pl van aki sokkal fogékonyabb a testtartásra, mimikára, hangszínre, stb. Ez tudatalatti működés, de a jelekből sok-mindent összerak az ember. A szorongások is úgy jönnek le, mintha valamit megéreztél volna. Amitől félsz és valami hasonló történik, hát azt hiszed, hogy ,,megérezted". Ha nem történik semmi akkor meg elfelejted, hogy ,,megérezted" :-)) Nincs ilyen telepatikus izé, hiába szeretnénk hinni, hogy van:-))

Valahogy így működik ez:-))

Spirituális a keresztény vallás bármelyike is. Semmi köze ezekhez a dolgokhoz:-)

2011. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dollars ***** válasza:

Ha férfi nő kapcsolatról van szó,akkor Ők a dual párok!

Vagy azonos vér folyik az ereitekben! Nálam ez családon belül működik!

2011. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!