Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Olyan embert keresek aki...

Olyan embert keresek aki Evp-vel foglalkozik. Hol találok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez egy pont oylan kérdés volt h aki ilyennel foglalkozik az pont nem itt fogja reklámozni magát.

Egyébként ezek olyan határterületek h aki ismer is iylen embert nem nagyon beszél róla, főleg egyházi személyek v pl olyan műszaki felszerelésekkel rendelkező emberek végezhetik akik pl elekrtomérnökök de mégis érdekli őket e jelenség de sztem ők sem verik nagy dobra!!!!

2011. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tom Benko ***** válasza:
BME?
2011. dec. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van benne valami..:/
2011. dec. 2. 19:19
 4/11 zeronibble ***** válasza:
Én zenélek pécén, és találkoztam már VST pluginnel, ami külön evp-kutatásra való. Egyszerűen a mic bemenet zaját használja, és erősen ajánlja, hogy egy frankó kis tekercset vagy valamit köss be mikrofon helyett. Igazából mindegyik tanítható zajszűrőt be lehet állítani úgy, hogy EVP kísérletre legyen kihegyezve. (betanítod a szűz bemenet alapzaj-spektrumára, és ő kivonja akár az egészet. Neked elég, ha kevésbé szigorú, nehogy lemaradj valamiről)
2011. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz. A felvétel már megvan, ezt szeretném valahogy ki " tisztíttatni". :)
2011. dec. 4. 19:41
 6/11 anonim ***** válasza:
EVőPálcika?
2011. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Egyébiránt pedig ne lepődj meg, ha az EVP-d valójában tévé vagy rádióadás...
2011. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi most töltöttünk le egy külföldi site-ról egy programot. Magyarul sajnos egy sort nem olvastam róla, elég gyerekcipőben jár az egész.Paranormal Detector v1.5.0.117 a progi neve, döbbenetes, fantasztikus :) A frekvenciákkal azért vigyázz, ha házilag kütyülsz, mert nemrég olvastam, hogy bizonyos frekvencia pl. félelemérzetet váltott ki a kísérleti emberek csoportjából.
2011. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem lepődök meg, mert én se tudom pontosan hogy mi ez, azért szerettem volna " szak embertől" megkérdezni.


Köszönöm, le is töltöm!!

2011. dec. 28. 13:56
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
@8: Linket erre a "megfigyelésre", légy szíves!
2011. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!