Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy valaki jól van-e, vagy mi van vele?

Figyelt kérdés
Eltűnt egy ismerősöm, sehol sincs fenn a neten, ami azért furcsa, mert mindennap fenn szokott lenni. Van valami módszer, esetleg telepátia, vagy hasonló, amivel megtudhatnám, hogy mi történt vele? Telefonszámát sajnos nem tudom, szóval ilyen válasszal kíméljetek, ismerőseivel sem vagyok jóba!
2011. dec. 7. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

jelentsd a rendőrségen az eltünését.

majd megkeresik és megkérdik hogy miért nem netezik mostanában. lehet el is fenekelik érte

2011. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
írj neki egy e-mailt...
2011. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"jelentsd a rendőrségen az eltünését.

majd megkeresik és megkérdik hogy miért nem netezik mostanában. lehet el is fenekelik érte"


Múltkor is kórházba volt, képzeld, nem alaptalan az aggódásom! A cinikus stílusod tartsd meg a humor kategóriába! Köszi...

2011. dec. 7. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld felvenni a kapcsolatot vele közösségi portálon. Amúgy én is így jártam most nemrég, egyszerűen nem tudom mi lehet vele. :(
2011. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szép kis ismerős, akinek még a telefonszámát se tudod.

Ha meg levélben nem válaszol, akkor nem kíváncsi rád.

2011. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szkeptikus a telepátia kérdését illetően, mégis csak azt tudom javasolni, amit az előttem szólók: e-mail, közösségi oldalon írhatsz neki. De lehet, hogy a technika közbeszólt, és azóta próbálja helyrehozni a Netjét, aztán majd jelentkezik.


A telepátia létezése bár kísérletileg igazolható, az ily módon szerzett információk a gyakorlati életben megbízhatatlanok. Még a legjobb képességű parafenomének is tévedhetnek; és hogy a telepátia képességét hogyan lehet fejleszteni, ma még csak találgatások vannak.

2011. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ezoterikus modon, akkor agykontrollbol is ismert modszerrel egyszerüen megnezed alfaban, mi van vele. Az erzeseid jeleznek, vagy kellemesek vagy kellemetlenek lesznek, de elöfordulhat, hogy konkretabbat is "latsz", ha nagyobb gyakorlatod van ilyesmiben. Ha valaki ezt mar sokszor csinalta, nagyobb esellyel el tudja dönteni, hogy jo-e a megerzese vagy nem, igy ha magadban bizonytalan vagy es egy gyakorlotthoz fordulsz, attol valoszinüleg pontosabb eredmenyt kaphatsz.

Az összes cucc (kartyavetes, joslas...stb) ezen alapul egyebkent, nincs ebben semmi hokuszpok, termeszetes emberi dolog, csak meg nem kezzelfoghatoan bizonyitott. Ösregen az embereknek, es a termeszetközeli nepeknek meg ma is a "fejlettebb" belsö erzekelesük (megrezesük, 6.erzek vagy barminek is nevezhetö) miatt nem jelentene problemat. :)

2011. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7

tedd le a cuccot tesó

2011. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:-)


(teso)

2011. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban írj neki emailt és nézd meg hogy egyáltalán elolvassa e.Bírom mostanság milyen furcsa barátságok vannak.

Tudod ha a barátainak is küldhetsz nyugodtan emailt hogy esetleg tudnak e róla valamit,de tudod elég sokminden miatt nem járhat fel a fbookra vagy egyéb oldalakra.nem vágom hogy milyen barátod az illető akit csak netről ismersz,mármint nemtudod a telszámát és nemtudod hogy hol lakik.Ez egy picit gáz szerintem.

2011. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!