Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől lehet az, hogy olyan...

Mitől lehet az, hogy olyan hangot hallok ha befogom a fülem, mintha egy bekapcsolt számítógép menne a fejemben?

Figyelt kérdés
Ez kb 20 éve tart,és úgy kezdődött,hogy egy hétig azt hallottam,hogy valami mintha forogna a fejem körül mint egy láthatatlan gép,aztán a jobb fülembe egy emberi hang(férfi,kb50-60 év körüli hang)hármat krákogott,amitől majdnem szívinfarktust kaptam.Aztán hosszú ideig elalváskor,mikor kezdtem álomba zuhanni azt hallottam,hogy emberek beszélgetnek egymással,aztán mély álomban már más dolgok történtek.Sokszor arra ébredtem,hogy elektromos hullámok rázzák az agyamat.Iszonyú volt.Abban az időben sok kép jelent meg előttem becsukott szemeim előtt.Rettegés az életem,nem tudom feldolgozni,és azt,hogy azóta telepatikusan nem tudom kik,de sugároznak mondatokat,szavakat.A másodperc töredéke alatt hatalmas forróságot érzek,vagy jegesre hűl a kezem vagy a lábam egyes pontokon.Félek nagyon,mert sajnos nem vagyok egyedül ezzel Anyukámmal kezdődött akkor mikor egy társasággal Balatonon mi háromszög alakú hagtalan UFÓT? láttunk.Szines fények forogtak körülötte és amikor felettünk ment el,egy lézerfényt bocsátott le mellénk.Később a párom látott az ablak előtt elmenni egy kis testet nagy fejjel.
2012. febr. 23. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
46%
Biztosan a nagyfejű mogorva szomszéd bácsi volt az.
2012. febr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
25%

Nagyon ráérsz?


Egyébként, amikor elalszik az ember, meg álom közben hall mindenfélét, nem kell vele foglalkozni, ha nem okoz más bajt.

2012. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
8%

őőő hallottam erről páromtól.


A lényeg annyi, hogy a fülcsigában vannak iylen csapocskák, azok erős hanghatásra, pl koncert stb letöredezhetnek, és iylenkor valami miatt állandó búgást hall az illető, pont mint amikor cseng a füle valakinek, csak azt folyamatosan.


Ez csak rosszabbodik, nem fog tőle tudni se aludni, se gonodlkodni se semmit, és rövidesen kikészül idegileg.


Az egyetlen módszer a megoldásra a csigából kijövő halló idegek átvágása, és a végleges süketség....

2012. febr. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
0%

Amint látom, te már beleőrltél a búgásba...


Rajtad már a műtét se segítene :D:D:D

2012. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
Ha egy üres tengeri csigaházat szorítol a füledhez,hallod a tenger morajlását.Csupán :fizika,és anatómia.
2012. febr. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
45%

A csendnek is van hangja, egyfajta zúgás-búgás, lehet, hogy nem mindenki egyformán érzékeli, de ha befogod a füled, ezt akkor is hallod.


Elektromos hullámok rázzák az agyad...Nem szedsz vagy szedtél régebben antidepresszánst, vagy egyéb "dilibogyót"? Sajnos ilyesfajta érzést azok is okozhatnak.


Az eseted szerintem inkább orvosi és nem ezoterikus témakörbe tartozik.Vizsgáltasd meg magad és ha kiderül, hogy nincs szervi bajod, akkor esetleg fennáll a lehetőség, hogy tisztán halló vagy.Ez egy képesség, meg kell tanulni vele együtt élni.


A házban, ahol laktok, már 20 évvel ezelőtt is ott laktatok?Tehát a jelenségek tapasztalása előtt is ott laktatok?

2012. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Igen ott laktunk azelőtt is,de azóta már elköltöztem,és ugyan úgy hallom,mintha egy gépre lennék kötve.Álmomban valamiféle kommunikáció folyik az agyamban,megjelenik egy monitor,és kérdez valaki írásban,erre én kezdek válaszolni,szintén írásban,de ekkor megrándul a lábam,és felébredek,nem tudok válaszolni.Többször bekövetkező katasztrófákat telepatikusan közölnek pár szóban,amitől nagyon megijedek,mert be is következik.Nem beszélek tudtommal angolul,de alvás közben hangosan folyékonyan beszélem a nyelvet,mondja aki hallotta.
2012. febr. 23. 08:48
 8/72 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer volt olyan is,hogy egy robot hang beszélt a fejemben Krisztusról,és a XIV.századról.Erre ébredtem fel éjjel.
2012. febr. 23. 08:52
 9/72 A kérdező kommentje:
És még egyszer volt egy robot hang,az ébrenlétben történt kb.10-12 éve,annyit mondott,hogy galaktikus betörés történt.Aztán egy hét múlva az Amerikaiak bejelentették,hogy felfedeztek egy új galaxist.
2012. febr. 23. 08:58
 10/72 anonim ***** válasza:
3%
Az emberi hangok vagy robothangok amik értelmes beszédnek tűnnek, hallucinációk. Egyébként a vérnyomás is okoz géphez hasonló zúgást.Sőt a vérnyomásprobléma okoz hallucinációkat is.
2012. febr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!