Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti hisztek a szellemekben? Én...

Ti hisztek a szellemekben? Én igen itt a történetem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én hiszek a szellemekben mert már volt is ilyenben részem. Leírom részletesebben: Egyszer unokatesóm mamájánál voltunk. Én 12 vagyok ő meg 9. TV-ztünk és egyszer csak kikapcsolt a TV. Kb. 1-2 hónapja halt meg a dédmamánk. Megilyedtünk de és megpróbáltam bekapcsolni a TV-t de nem nagyon ment de végül bekapcsolt. Unokatesóm megszólal: Dédi hogyha te vagy az akkor megint kapcsold ki a TV-t. Eltelt fél perc és a TV ment tovább, de viszont a TV feletti polcon egy dísz hirtelen lelökődött. Nagyon megilyedtünk. Egymásra néztünk és kiszaladtunk a másik szobába. A mamája aludt a kanapén mert éjszakás volt a papája meg TV-zett. Leültünk a fotelba és oda jött a kutyájuk maci és elkezdett vicsorítani. Megilyedtünk és beültünk a szoba közepére. Maci oda jött hozzám és elkezdett szimatolni. Én annyira megilyedtem hogy pofán vertem utána meg a mamája felkelt és ezt mondta: Mi a f*szt csináltok? Tudom ez így most vicces de nekünk nem volt :/ Látta a mamája rajtunk hogy valami nem stimmel de nem akartuk neki elmondani. De végül elmondtuk. Nagyon durva volt amit mondott. Azt mondta hogy azon a napon amikor ez történt akkor pont 3éve lett öngyilkos a testvére meg a mamám testvére mert az unokatesóm nekem másod unokatesóm. Hát ez történt velünk. És bocsi hogy ennyire sokat írtam de ezt rövidebben nem tudtam volna kifejteni.

2012. ápr. 18. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek.
2012. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem.
2012. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Én igen, illetve nem zárom ki a lehetőségét...

Több ilyen saját tapasztalatos történetet hallottam már a családom és az ismerőseim körében.

Azért ettől nem kell megijedni, de nem kizárható.

2012. ápr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszek. Amit mesélsz,az sem szellem volt.

Nekem is volt már TV-m,lámpám,amelyik érintkezési hibás volt,és hol lekapcsolt,meg bekapcsolt magától. Veletek is ez történt. Amíg kapcsolgattátok a TV-t, a felette levő polcot meglöktétek,azért esett le a dísz.

A kutya pedig valamit érezhetett rajtatok,és azért szimatolt. Ha féltél,akkor megnőtt az adrenalin szinted,az a kutyákat idegesíti.

Mindenre van reális magyarázat,csak végig kell gondolni.

2012. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne, nálunk olyan volt hogy egyszer egyedül voltam itthon (14vagyok) és elment az áram. Bekapcsoltam a tv-t és aza bizonyos zúgás, a hangfalaim is zúgtak. Mindig bevan a szobám sötétítve én jól be...** kb. felugrottam felhuztam redőnyt,függönyt és kinyitottam az ablakot. Kimentem az udvarra hogy megnézzem neme valami idióta madár fészkelt be, de mikor kimentem jó erősen beba*zódott az ajtó pedig nem csaptam be meg csak fogtam és visszajött az árom...azóta f*sok egyedül itthon :) nekema tesitanárom nagyapja halt meg itt anno.
2012. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! A kettővel előttinek pedig csak annyit mondok hogy kihagytam egy kis részletet. Leültünk a kanapéra az vagy 1,5méterre van a tv-től és mikor az unokatesóm mondta akkor kb. fél perc eltelte után egyszer csak lelökődött. Azóta nem találkoztam szellemmel (tudtommal)de nem is nagyon szeretnék.
2012. ápr. 19. 20:02
 7/10 anonim válasza:
100%
ha valki/valakik alátámasztják ésszerű érvekkel akkor hiszek benne. Így a nagyjából semmire alapozva nem mondom hogy nem de azt se hogy igen.
2012. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Pofánbasztad a kutyád???

A mamád felkelt és azt mondta mi a f*szt csináltok?

Te félhetsz az állatvédőktöl a mamád pedig a családsegítőtöl!:D

De am tényleg lehet valami abban a házban...

2012. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Pofán ba-tad a kutyát? Kretén vagy. Szerencsétlen kutya. Marha vagy.


Szellemekben nem hiszek. A logikában, és a virtuális valóságrendszerekben annál inkább.

2012. ápr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Valóságrendszerben?? Akkor tudnod kell hogy amit látsz az nem a valóság. A tér és az idő csak illúzió. A szemed is máshogy látja és az agyad is máshogy látja a "valóságot". Ezzel a rendszerrel kitörölheted a fenekedet.

Én hiszek a szellemekben, de azt se zárom ki,hogy valami más lehetett a dologban. Ha többször tapasztaltok ilyet,akkor nagyobb az esélye,hogy szellem.

2016. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!