Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért álmodtam ezt? Ennek van...

Miért álmodtam ezt? Ennek van valami jelentősége? Durva

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, nem szoktam álmokkal nagyon foglalkozni, de most éjjel furcsát álmodtam...és valami késztetést éreztem hogy utána nézzek a neten ...

Szóval..azt álmodtam hogy a húgom mondta hogy nagyon vigyázzak Sajópetriben, igaz hogy kevés ember lakik benne de nagyon furcsák az emberek vigyázzak velük...képkocka fordulat...Sajópetriben megyünk egy szekérrel, és mi hátul ültünk, és mentünk egy nagy ház előtt, rosszat éreztem és magamra húztam a ponyvát, de még kiláttam alóla.Nem emlékszem se arra ki vezette a szekeret, sem pedig arra hogy ki volt mellettem, csak amikor egy ember(undorító torz fejjel) kihajolt az ablakból a földszintről és késsel elkezdett szurkálni...ennyire emlékszem és felriadtam nagyon megijedtem.nem is szoktak ilyen rémálmaim lenne.szóval felkeltem és tettem a dolgomat ..nem is szoktam emlékezni arra miket álmodok, de erre tisztán, most is.aztán mint mondtam késztetést éreztem, hogy utána nézzek, felmentem tehát google-ra és beírtam hogy :gyilkosság Sajópetri...kihozott egy oldalt,el sem hiszem ide másolom mit írt: "A huszonhárom éves, elbűvölően szép Labancz Annát 1970. április 19-én hajnalban ölték meg. A magyar kriminalisztika történetében rendhagyó a gyilkosság, mert képtelen körülmények között, egy nővérszállás földszinti ablakában történt. " egy másik helyen "Labancz Anna huszonhárom éves volt, amikor 1970. április 19-én a megyei kórház nővérszállójának ablakában leszúrták. " így áll össze a kép. tegnap előtt volt az évforduló..a képe alá ez van írva :"Labancz Anna sírja Sajópetri temetõjében" és le van fotózva a képes sír...Utána néztem ennek a hölgynek , és hasonlít rám!!!Ezt nem kitalálom, tényleg hasonlítunk.

Aki hisz ebben és ezzel foglalkozik legyen szíves valami magyarázatot adni erre az egész, nekem nagyon furcsa...és számomra kissé félelmetes.23 évesen ölték meg, én 24 éves vagyok.

Kérem csak olyanok írjanak akik hisznek benne, és nem szórakozni járnak fel.szeretnék valami kézzelfogható választ kapni erre az egészre.köszönöm szépen .


2012. ápr. 21. 08:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem ide kellett volna írnom hanem álomfejtésbe, de nem tudtam hogy van olyan rész is .bocsi
2012. ápr. 21. 08:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez az álom valós volt, és egy üzenet volt. Rengeteg dolog fordult már elő olyan hallott emberek meggyilkásuk évfordulóján, hogy üzennek, megmutatják egyes embereknek a haláluk körülményeit. Most is ez történt. A lélek nem nyugodt meg, vagy A GYILKOSRA NEM DERÜLT FÉNY. De, ha beírod a google-be a "Labancz Anna" szót, akkor többet is találsz.
2012. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen.utána is néztem tényleg nem lett meg.De miért pont nekem üzent vagy én ezzel mit kezdjek.Talán a segítségemet akarta kérni vagy mire véljem?
2012. ápr. 21. 15:03
 4/16 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a gyilkosát..akkor végképp nem értem miért álmodtam ezt, és miért pont én.
2012. ápr. 21. 15:23
 5/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul Miskolc mellett lakok 8 km re.Emellett olvastam hogy szemészeti asszisztens volt..vagy 3-4 napja este folyamatosan olyan homályosan láttam, nem értem miért..meg égett a szemem.nagyon furcsa és durva ez nekem.
2012. ápr. 21. 15:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már megnyugodhatsz, a lélek nem tért nyugovóra, sok ilyen lélek nem tud megnyugodni, és haláluk évfordulóján visszatérnek. stb. Ha tovább kísért írj privátot, de szerintem már nem fog.
2012. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2012. ápr. 21. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben lélekvándorlásra gondolnék.
2012. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Tiszteletem!


Nos, ezt reinkarnációnak hívják az ezotériában. Szóval nagy eséllyel te voltál anno Anna, és most előbukkant ez az érdekes álom, ne félj az égvilágon semmi komolyabb hatással nem lehet rád, de elmondhatod magadról, hogy emlékszel az előző életedre.

2012. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
úh ez aztán durva.nagyon szépen köszönöm a válaszokat, örülök neki akkor nagyon és szerintem a közeljövőbe meg is látogatom Sajópetriben a sírját.kíváncsi leszek az érzésre...
2012. ápr. 24. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!