Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van valami tudományos bizonyít...

Van valami tudományos bizonyíték a szellemek létezésére? És a NEM létezésére?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 08:37
1 2 3
 21/23 Alaque ***** válasza:

Már hogy lenne bizonyíték valaminek a nemlétezésére? Bizonyítsd be nekem, hogy nincsenek rózsaszín elefántok, ha én hiszek bennük. Mivel bizonyítod be? Azzal, hogy még senki sem látott olyat? De én olvastam egy könyvben, hogy márpedig vannak rózsaszín elefántok, és hiszek bennük.


Valaminek a nemlétezését nem lehet tudományosan "bebizonyítani". Csak a dolgok létezését lehet. Sok ember számára az, hogy eddig nem sikerült mérni valaminek a mértékét, nem sikerült konkrétan bizonyítékot találni a létezésére, mert még senki sem látta, elegendő bizonyíték arra, hogy az adott dolog nem létezik, de akinek van egy kis sütnivalója, az tudja, hogy ez szűk látókörűség és ostobaság. És pont ez a szép a világunkban! Bármiben lehet hinni, és megfelelő technológiával bármit be lehet bizonyítani.


Kivéve valaminek a nemlétezését.

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
léteznek,mi édéztünk és a földön volt egy kocka amit még régeben attöl a bizonyos személytől kaptam akit idéztünk és hirtelen a kocka megfordulzt
2012. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos egyre jobban elterjed az okultizmus europaba... igy mar egyre kevesebben hiszik azt h szellemek nincsenek, par hete megismertem egy csaladot akiknek elkellett mondaniuk egy imat vm idegen nyelven... ( a satannak szantak oda magukat allitolag )

Es hozzateszem h nagyon gazul neztek ki, 5-6 meseltek h mozogtak a poharak, felemelkedtek a targyak...

Jarkalast hallottak otthon stb.

Elkoltoztek de ezek mind mentek utanuk.

Es a keresztenyek azert hiszik h leteznek, mert egyedul a Jezus nevere szoktak ezek a szellemek elmenni...

Eljottek es megtertek mert mar nem birtak ami otthon folyt, nagyon feltek...

Es ha egyszer latsz egy ilyen dolgot... amikor valosagosan a szemed elott lattod es hallod ahogy ezek a szellemek elmennek ... hidd el garantalom h azonnal el is hiszed...

Nem jatek a szellemi vilag. Es Isten nem is szereti ha az emberek ezzel foglalkoznak... de sajnos sokan ettol varjak a gazdagsagot a sikert a sok sok dolgot... holott a vegen csak belebolondulnak...

Nezd meg a starokat...

Eletuk vegen mind ongyilkosok v bolondok, mert sokuk belemegy ezekbe a szellemi dolgokba...

2015. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!