Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan lehet ezeket meg csinálni?

Hogyan lehet ezeket meg csinálni?

Figyelt kérdés

(Kíméljenek az olyan emberek akik nem oda illő dolgokat írnak.)


Nagy problémám van. Amióta ide költöztün az új helyre aztó csak jönnek a problémák és nem igazán tudom meg magyarázni hogy hogyan történnek ezek a dolgok és szeretnék erre megoldást találni. Sokszor érzem azt hogy valami/valaki van ebben a lakásban, rosszdolgok, esetleg az emberek nek a problémási ittmaradtak. 3 hónapja lakunk az új lakásban és az első perctől jönnek PL: (veszekedés nap mint nap,családi problémák, meg mint ha nem is mi lennénk azok sokszor, néha romokba hever az életünk, páromnak megy tönkre a munkahelye, sokkal többet iszik stb..) a problémák amik az élőt nem igen voltak.


Valami megoldást szeretnék. Valahogy meg kell tudakolnom mik folynak itt. Sajnos nem használ a gyertya amint eléget még rosszabblet a helyzet. Úgy vettem észre akik itt laknak azok is hasonló helyzetben vannak.


Esetleg szellem idézés? Vagy valami komolyabbat tudtok mondani? Illetve egyszerü



2012. okt. 16. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A pároddal kellene többet foglalkoznod, nem az ezotériával! Mélyen elváráson alulira sikerült az életetek az új helyen, ez lehet akár a környék hibája is, vagy a tiétek.
2012. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor nem érted amit le írtam, itt nem arról van szó amit le írtál hogy ki kivel foglalkozik hanem arról van szó hogy valami nagy baj van itt. Laktunk már máshol is de az első perctől be költöztünk minden meg változott . Nagyon sokat foglalkozom a párommal mint a gyerekemmel.
2012. okt. 16. 11:42
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Előbb tényleg racionálisan kellene végiggondolni, mi változhatott meg az életetekben a költözés óta?Az anyagiak?Vagy csak nagyon kifárasztott titeket a költözés, az új hellyel való herce hurca?Ha nincsenek ilyen okok, nos, akkor lehet hogy tényleg a ház a hibás.Hogy ennek mi az oka, azt látatlanban nehéz lenne megtippelni.Lehet szellem is, lehetnek régi energiák is, egyikre sincs hatással a gyertya és hasonló hókuszpókuszok.Egyéb nem látható okok is lehetnek.Egyenlőre annyit tudnék javasolni, hogy érdeklődj a ház múltjáról, mi volt a helyén, mielőtt épült?Kik lakták, hogyan éltek ott?Halt meg benne valaki?Stb...
2012. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Antimod ***** válasza:
49%
Ha távol vagytok a háztól, tehát valahol együtt - utcán, kiránduláson, nyaraláson, akárhol - érzékeltek az otthonihoz képest pozitív változást?
2012. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem hogy tehetetlen vagyok mert valami erősebb nálam. És nagyon sokszor érzem a lakásban a rosszat, a gonoszságot. És én emiatt gondoltam azt hogy amik történnek velünk az a ház miatt van. Anyósom hisz az olyan dolgokban. Még mielőtt bele kezdtem volna ebbe ő már előbb sejtette és érezte hogy valami nincsen rendben meg mondta azt hogy nagyon nehéz itt a levegő pedig neki is ekkora a lakása. És kb ugyan úgy néz ki.
2012. okt. 16. 11:51
 6/26 A kérdező kommentje:
Érezzük sokszor hogy valami nyom minket, akár a lelkünket testünket, el vagyunk fáradva mintha valaki ki szívná bennünk az energiát. Lehet hogy a munkahelyére is be viszi azt ami a lakásban van.
2012. okt. 16. 11:53
 7/26 Golan Trevize ***** válasza:
19%
A nyelvtankönyvet meg a helyesírás-ellenőrzőt is ellopták?
2012. okt. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ki írtam ha nem olvastad volna el. A tetején van.
2012. okt. 16. 12:03
 9/26 Tom Benko ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz, csak véletlenül egybeesnek. Majd később javul a helyzet, ne izgulj. Csak az ezotériában ne keress semmit, mert az csak még mélyebbre taszít.
2012. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
"az élőt" = azelőtt ?
2012. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!