Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt hittem, meghalt az édesany...

Azt hittem, meghalt az édesanyám. Hogyan?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra elsápadtam, és elkezdtem sírni. A kutyusom és a cicám szintén zavarodott volt. Rossz előérzetem volt, és szinte zokogtam, miközben azt mondogattam magamnak: "anya haza fog jönni, anya haza fog jönni!" Szinte magam előtt láttam, hogy milyen az életem az után, hogy anya nem jön haza. Lepergett előttem minden. Hogy hogyan élem ezt túl, hogy pszichológushoz járok majd, hogy mindent el kell adnom és édesapámhoz kell költöznöm... minden. Aztán egy pillanat alatt az egész elmúlt, és megcsörrent a telefon. Anya. Az állatok is egy pillanat műve alatt hagyták abba a nyüszítést és a járkálást. Mi történhetett?

2012. dec. 9. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Valószínüleg valami agybajod van. Pszichológust javaslok.
2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak rádtört az a fura érzés, hogy mi lesz akkor, ha már nem lesz veled.

Szerintem mások is voltak már így.

Én kb 9-10 lehettem amikor hasonlót éreztem, de még most is rosz arra gondolni. Pedig SAJNOS egyszer átkellesz vészelnünk!

2012. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lehet hogy látsz a jövőben!!! volt már máskor is ilyen érzésed???
2012. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szakközépiskolában volt ilyen...Vagyis ennyire durva nem csak valami rossz előérzetem volt..kérdezték is osztálytársaim hogy mi bajom van mert látták rajtam, hogy valami nem stimmel én meg nem tudtam megmondani, hogy mi ez a rossz kedv..egyszerűen csak éreztem, hogy valami rossz fog történni....azon a hétvégén meghalt egyik osztálytársunk autóbalesetben:( én nem állítom, hogy meg fog halni anyukád, de ettől kezdve hiszek a megérzésekben...
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tök egyszerű a magyarázat. nagyon szereted anyukádat, és rossz napod volt, és azon kezdtél agyalni, hogy mi lenne ha nem lenne. Az állatok pedig megérzik ha az embernek valami baja van.
2012. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bajod van.
2018. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!