Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki latta mereana morrdegar...

Valaki latta mereana morrdegard glesgorv videot 2 perc fenn van a neten. Igaz amit rola mondanak?

Figyelt kérdés
Azt irjak rola,hogy a srac hipnotizal,aki megnezi a videot ki valja a szemeit majd ongyilkos lessz.Bevallom nem volt batorsagom megnezni.
2013. febr. 24. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki megkérdezte.Én is "ki valtam" a szememet,és elküldtem postán Oroszországba.Aztán meg is öltem magam,de meg sem haltam,ezért elköltöztem Szibériába,ahol egy meteorit megpuszilt engem.
2013. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Viccet felreteve.Valahogy nem jon hogy higgyem,hogy vegig nezted.
2013. febr. 24. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem...elég furcsa így szem nélkül írni,ráadásul az emberek is azt mondják nekem,hogy szemtelen vagyok :((
2013. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szerintem a kérdező normális válaszokat várt, nem gyökereket..no mindegy.

Én is megnéztem a videót, az egész egy nagy baromság, kitalált történet, semmi valóság alapja nincs. Ha még mindig érdekel nézd meg nyugodtan :)

2013. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolso,koszi a megertest.Par oraval ezelott vettem a batorsagot es vegig neztem.Be kell valljam tenyleg nem nagy ugy az egesz.Sajnos akaratom ellenere hiszek az ilyen rosszat akaro demikus hipnozisba,amivel veletlenul sem akarok talalkozni.
2013. febr. 25. 01:00
 6/10 anonim válasza:
Küldj már linket privibe pls
2013. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak be kell ird,mereana mordegard glesgorv es kidobja a videot a 2.36perces a teljes videot
2013. febr. 25. 22:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt már a kérdés egy éve kb. Ott is megírták vagy százan,hogy gagyi, semmi komoly,Jó kis mese.Ilyen nincs egyébként. Nyugi.
2013. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
néztél volna inkább egy magyar nyelvművelés videót, faszparaszt
2013. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az eredeti videó hipnotizált 153 embert,majd elküldték a youtube főhadiszállására.Az említett emberek öngyilkosak lettek,ezért a youtube letörölte az eredeti verziót. Én nem tudom hogy van-e igazság abban amit leírtam(max az hogy letörölték). Az unokatestvéremmel megnéztük a 2.36-osat és én be voltam tojva,de ő megnézte! Meg sem ijedt!
2013. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!