Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Félek. Lehet van itt valaki,...

Félek. Lehet van itt valaki, aki segíteni tudna?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk párommal albérletbe.Rám valami hatással van a lakásban.Fáradt és kedvtelen szoktam lenni,olyan depresszios hangulat tör rám.Barátom egyébként szkeptikus,de ö is néha úgy érzi hogy nincs egyedül,valaki figyeli,és hogy valaki megsimítja.A lakás tulaja öngyilkos lett egy pár évvel ezelött.Múltkoriban a gyertya nagyon "nyugtalan" volt,és poénból kérdéseket tettünk fel,és "válaszokat" is kaptunk.Hogyan tudnánk kideríteni hogy van-e társaságunk,és hogyan tudunk megszabadulni töle??

2013. aug. 25. 13:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
Van társaságotok ezek szerint és sehogy nem tudtok megszabadulni tőle. Ne is próbálkozzatok, mert csúnyán ráfázhattok. Költözzetek máshova.
2013. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem lehet vele valahogy csak "együttélni"?
2013. aug. 25. 13:50
 3/13 A kérdező kommentje:
és mi van ha nem helyhez hanem személyhez kötött??
2013. aug. 25. 13:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Beszéljétek meg vele.

Ha érdekel , hogy ponzosan hogy írj privit.

2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Ez baromság,ti beszélitek be magatoknak. Én 6 évig laktam egy olyan albérletben ahol az előttem lakó csaj a fürdőkádban felvágta az ereit és meghalt. Ugyanabban a kádban fürödtem én is ennyi éven át. És még meg sem simogatott soha.
2013. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
paranoiás vagy és pszichológus eset. -.-
2013. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Mivel tudjatok, hogy a haz elozo tulajdonosa ongyilkos lett ezert bebeszelitek magatokba.., ha nem tudnatok, hogy mi tortent az elozo tulajdonossal nem ereznetek ilyeneket. (mondjuk nekem az durva, hogy valaki tud olyan kadba furdeni, amibe elotte ongyilkos lett valaki, nekem biztos nem menne..na de ez mas kerdes)

nincsen ott senki es semmi!

2013. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívjátok gyorsan a szellemirtókat!
2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 homo ludensz ***** válasza:
Azt hiszem megoldható a probléma s ha valóban nincs lehetőségetek elkötözni akkor érdemes foglalkozni vele.
2013. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem láttátok Az átok című filmet?

Takarodjatok onnnan,mert kampo....

2013. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!