Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az erő krónikája cimu filmben...

Mihaj kérdése:

Az erő krónikája cimu filmben valamitol egybol kifejlodott a telekinetikus kepesse a 3 sracnak. Van a valosagban is ilyen technologia amivel ez lehetseges?

Figyelt kérdés
En valami olyat hallottam hogy az agyban valami zsircellacskak gatoljak az ien kepessegeket es azok kisutesevel folszabadithatok.

2013. szept. 7. 21:55
1 2
 1/17 A Fekete ***** válasza:
44%

Az oroszok kísérleteztek valami ilyesmivel a hidegháború alatt, de majd pont az orrunkra kötik hogyan. Amúgy a telekinetikus erő használatát ugyanúgy reflexé kell gyakorolni, ahogy a kisgyerek megtanulja a záróizma használatát. Nincs gyors út, csak a fanatikus gyakorlás.


Fogsz egy parafa dugót, beleállítasz egy tűt, úgy , hogy a hegyes vége mutasson felfelé. Egy könnyű papírlapot pont négyzet alakúra vágsz, majd két élt hajtasz bele az átlós sarkok között, hogy egy lapos gúlát kapj. ezt ráhelyezed a tű hegyére, mint egy kis sátrat (a tű hegye pont a gúla csúcsa alatt legyen). Huzatmentes szobában, a kezeidet a szerkezet két oldalánál tartva koncentrálj, hogy forduljon el egy konkrét irányba. Az autódobálás akkor jön, ha ez már kéz nélkül is megy. :)

2013. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Ezt most komolyan gondolod? Ha már valamit hallottál egy embertől, legalább nézz utána könyörgök. Nagyon sok tudományos oldal és enciklopédia van ( lásd wikipedia), simán utána tudnál nézni, és nem rontanád az emberiség amúgy is alacsony színvonalát az efféle kérdésekkel.

2013. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

mindenkiben benne van a paranormális képességek mindegyike.

az agy a kulcs.

a hidegháborúban a CIA és a kgb is titkos kísérleteket folytatott ilyen erőkkel, h miképpen működnek.

de mivel ezek elsajátításához rengeteg idő és gyakorlás kell, a többség már az első kudarcba süllyedt nap után feladja.

2013. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Úr isten 2., te elhiszed amit leírsz ? Nem foglak elhordani mindennek, mert a moderátorok kivannak rám ( hasonló válaszoktól ) , de azért szégyelld el magad !
2013. szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
hopp ! nem 2. ( az én vagyok ) 1. 1egy111111''''1''1egy...
2013. szept. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A Fekete ***** válasza:
80%
Tudom, hogy működik, mert csináltam. A végén az autódobálós részt csak poénnak szántam, mondjuk egy vicc megértéséhez kell némi intelligencia...
2013. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Nos 1:hülye vagyok mert nem hiszek el minden marhaságot amit filmekben látok?

2: tudod mert csináltad ? A papírlap véletlenszerűen eldől az egyik irányba, és te azt hiszed hogy superman vagy ? ÉS MÉG ÉN VAGYOK UNINTELLIGENS ?????

2013. szept. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Van, vagy volt valaha a világon olyan telekinetikus képességű ember, aki alufóliánál, papírlapnál, ceruzánál, apró fémtárgyaknál jóval nagyobb és nehezebb tárgyat megmagyarázhatatlan erővel (telekinézissel) megmoccantott?


Ha ez fejleszthető képesség, és csak a megfelelő technikára van szükség a felszabadításához, miért kellett az embernek már az ókorban kitalálnia az emelőt és a darut?

2013. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat! a bar a lenyeg ne ezen volt :-)

engem az erdekelne nem e hallottatok valakirol aki elvegzi a beavatkozast es elsuti az agyban a gatlo zsircellacskakat!

2013. szept. 8. 11:10
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2013. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!