Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Esténként mikor behunyom a...

Esténként mikor behunyom a szemem gúnyos nevetést/sikoltozást hallok. Mi ez?

Figyelt kérdés
kisebb koromban akárhányszor behunytam a szemem mindíg úgy halottam hogy valaki gúnyosan nevet. Aztán egy ideig elmúlt. mostanság megint hallom éjszakánként a nevetéseket,néha többet is hallok. Aztán egyik éjszaka víz hangzott a fejemben és órákig hallottam. Múlt hónapban sikítozást hallottam. mi lehet ez ?? úgy érzem valami nagyon nem stimmel normális válaszokat pls.!
2014. máj. 22. 21:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Skrizoféniával vizsgáltak már? Borzalmas érzés lehet, komolyan kérdezem :S (Hacsak nem kamuból posztoltad - a szomszéd gyerek majdnem megőrült mikor hasonló problémái voltak amit fentebb leírtál. Nagyon nem volt vicces szegénynek)
2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
A képzelet.
2014. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
A TV.
2014. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kezdesz megőrülni. Igyál tejet a B vitamin az jót tesz
2014. máj. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hipnagóg hallucináció. Keress rá, egy természetes jelenség, bár valóban ijesztő lehet, ha valaki nem ismeri az orvosi hátterét.


[link]

stb.

2014. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem rosszindulatból mondom, de lehet, hogy ki kéne vizsgáltatnod magad. Nekem is voltak hasonló "élményeim" nagyon sokszor, és kiderült, hogy beteg vagyok, és most gyógyszert szedek, és már szinte teljesen elmúlt ez a borzadály.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy feltétlenül beteg vagy, és ha a tesztek negatívak, akkor szerintem gyógyszert sem kell szedned.
2014. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
valószínűleg elmezavarod van vagy megzavarodtál!
2014. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Démon, vagy gonosz szellem.
2014. máj. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hosszúhajú ***** válasza:
barátnőm kisfia hallott néha férfihangot. mindig ugyanazt. pszichiáterhez vitték, féltek, h skizofrén. de kényszerbeteg. mert a hangok, nem szimpla hangok voltak, hanem bizonyos dolgok kimondására szólították fel. pl: mondd ki hogy "igen" monddki hogy "nem"
2014. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha valami paranormálisra gondoltál, nem az. Van egy barátnőm aki régebben minden héten beteg volt valamiért de csak mert bebeszélte magának és a végén tényleg az lett. Menj el pszihológushoz az majd tudja. ;)

De pl. én az a fajta vagyok, hogy ha megnézek egy jó filmet (nem csak horort) akkor van amikor egy hétig is totál a hatása alatt vok, de szó szerint (pl) a vörös sárkányt látom a tetkós fószerekben. :D Van ez így, lehet hogy nálad is ez van.

2014. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!