Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A fordított Pentagramma ugye...

A fordított Pentagramma ugye nem jelent rosszat?

Figyelt kérdés

Ötágú csillag, ötödik ágával felfelé jó. De ötödik ágával lefelé... ilyen medálom van. De ez nem jelent semmi rosszat, ugye? Mert szeretném hordani a medált, de nem a rossz, hanem a jó fényében...


[link]


Ilyen medálom van.


2014. aug. 29. 12:59
 1/6 Napfonat ***** válasza:
69%
A fenevad pofájának stilizált ábrázolása ez. Alul az álla, felül a két szarva, kétoldalt a rusnya pofája.
2014. aug. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó fényében a mai világban nem fogod tudni hordani. De ne törődj mások véleményével. Ha neked tetszik, hordd nyugodtan. És bár még nem láttalak, de biztosra veszem, hogy jól áll neked :)
2014. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, a köztuadtban ez a sátánisták jele és a sátánisták is annak tartják, de amennyire én tudom soha nem hordanák ezt a konkrét darabot, mert egy körbe van belerakva.
2014. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az én medálom is egy körben van benne :)


De a fogókája, ahol fel kell tűzni, fent van a két ág között, maga a csillag valóban fejjel lefelé van... őszintén szólva én sem tudom, hogy ez miért így van, kaptam a medált...


Nem igazán szeretném úgy a nyakamban hordani, hogy valaki meglátja, és holmi Sátánistának gondol és nem érek haza élve...

2014. aug. 30. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

A pentagramma jelentése:

[link]

A fej a szellemiség, a törzs a lelkiség, az altest a testiség. Ha megfordítjuk a pentagrammát, akkor a testiség lesz felül, tehát a testiség uralkodik az elnyomott szellemiségen. Ezért sátánista szimbólum.

2014. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szvsz egy szimbólum igazi jelentőségét az adja, hogy a használója milyen elgondolást társít hozzá. Ha te "a jó fényében" akarod hordani, az azt jelenti, hogy úgy is hordod. Az meg, hogy sátánistának néznek és nem élsz haza élve, enyhén eltúlzott aggodalom szerintem. 300 éve még jogos lett volna, ma viszont az egyik osztálytársam pl. fordított kereszttel a nyakában mászkál.
2014. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!