Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez tényleg létezik, hogy 5 és...

Ez tényleg létezik, hogy 5 és 15 perces zenék erre képesek?

2015. febr. 11. 20:29
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Hát bevallom, eltartott vagy 10 percig, mire rájöttem, hogy az első videó készítője az agyát köszörülte ilyen sokáig, fülsértő módon, és ráadásul teljesen sikertelenül...

A második videó közepe táján pedig nemhogy kinyílt volna a harmadik szemem, de még a két nyitott szemem is lecsukódott.

:-(

2015. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Én egyszer hallgattam egy ilyen zenét ami elvileg transzba ejt engem ha sokáig hallgatom. Egy órán keresztül hallgattam a zajokat fülhallgatóval, közben cseteltem valakivel a számítógépen. Egyszercsak azt vettem észre, hogy a saját hátam mögött állok, és nézem ahogy pötyögök a billentyüzeten. Eléggé megijedtem, így egyböl vissza is tértem a testembe. Transzba ugyan nem estem, de úgy éreztem, hogy a testemböl kiléptem. :-)
2015. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
A harmadik szem nincs csukva. Ha nem működne agyhalott lennél. Egy zene pedig nem fog rávezetni arra, hogy miként tudod azt az energiaközpontot tudatos érzékelésre használni. Tudattalanul folyamatosan működik. A tudatosodás azaz az irányított érzékelés a központ megismerésével, megértésével, és akaratlagos munkára fogásával érhető el. Ettől az a központ nem lesz nyitva, csak tudni fogod, mit csinál. Ellentétben azzal az állapottal, amiben most vagy.
2015. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!