Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért félek egyedül lenni?...

Miért félek egyedül lenni? Egy 2 szobás lakásban! 23/L

Figyelt kérdés
:(

2015. febr. 24. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Azt csak te tudod, hogy mitől félsz. Én mindig elképzelem, hogy végre van barátnőm és mellettem fekszik és vigyáz rám. Tudom szánalmas de nekem segít. 24f
2015. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező és első. Gyertek össze.
2015. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Lehet túl sok gyilkolós filmet néztél?Ha félsz egyedül akkor ajánlom vegyél egy gázpisztolyt,az hatalmas biztonság érzetet ad
2015. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
90%
Rengeteg oka lehet. Az ember hajlamos magát amúgy is beparáztatni akkor is ha egyébként semmi oka rá. Egyedül védtelen érzi magát sebezhetönek , ilyenkor jönnek a hülye gondolotatok föleg éjszaka pl sötét van , zajt halottam, jaj ne hogy most törjenek már be . Több opció is van rá , hogy javíthatsz ezen a félelem érzeten . Háziállat, otthonosabbá barátságosabbá tenni a környezetet, dupla zár az ajtóra, barátok többszöri átinvitálása, lakótárs, lefoglalni magad , több fényforrás . Ha teljes biztonságba érzed magad elmúlik a félelem :)
2015. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó kommentelőnek igen szeretnék kiskutyát :) mert szerintem nem félnék ha lenne. és köszönöm szépen a válaszokat arik vagytok :)
2015. febr. 24. 23:19
 6/27 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? Milyen félni?

Csak úgy ülsz és félsz?

2015. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem,igazából én alapjáraton nem szeretek egyedül lenni,de még rátesz egy lapáttal hogy sokat vagyok egyedül. és nem csak ülök és félek,hanem el kap egy ilyen rossz érzés mint ha nem lennék egyedül...
2015. febr. 24. 23:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Zárj be mindent és tegyél fel zenét (ne fülhallgatóval), vagy szóljón a TV.
2015. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi rendes vagy :)
2015. febr. 24. 23:33
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát igazán nincs mit:)


Ha máshogy nem is, de spirituálisan biztosan kiírtok mindent, ami neked ártani akar, ha ez így megfelel :P

2015. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!