Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez? Hogy mulasszam el?

Mi lehet ez? Hogy mulasszam el?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül vagyok otthon mindig hangokat hallok (még mielött valaki azt írná, hogy hallucinálok vagy gyógyszert szedek nem nincs semmi ilyen). Méghozzá gyerek hangokat amik valami gyerek dalt énekelnek, de nagyon halkan, mintha a szomszédból jönne, de a szomszédünk elköltözött és nem lakik senki a helyén. A másik suomszédunk pedig egy idős néni. És az a fura, hogy csak én hallom. Múltkor megkérdeztem anyukámat hogy nem-e hall gyerek hangokat és azt mondta, hogy nem. De mindez csak akkor van amikor teljesen csönd van , de mikor megszólal valaki vagy a TV akkor elhallgat. Hangfelvételre sem tudom venni mert már próbáltam, de nem hallatszott semmi. Olyan mintha csak nekem énekelne. Már nagyon zavar és mindig mikor megszólal kiráz a hideg, és félek egyedül. A TV-t is mimdig hangosra veszem hogy ne halljam.

2015. ápr. 13. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Azart nem hallatszik a felvetelen, mert a fejedben vannak a hangok, en valamilyen agybajra tippelnek. Egyebkent nem vagy ezzel egyedül ide, ebben a temaban nagyon sok skizofren jar.
2015. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt akarod mondani, hogy skrizofrén vagyok??

Nem akarom ezt életem végéig hallgatni már mostfélelmetes

2015. ápr. 13. 18:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak azt akarják, hogy énekelj velük...
2015. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ok éneklek velük hátha elmennek!
2015. ápr. 13. 18:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Honnan hallod? Mindig ugyanonnan, esetleg sosem abból a helységből amiben vagy, vagy ellenkezőleg, mindig a közeledből?
2015. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
mit énekelnek?
2015. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5

Az egész lakásban hallom, de lekinkább a szobámból.

De csak a lakásban


#6

Hát nemis tudom valami ilyesmit hogy la la la lala

la la la lala

Csak ének is van hozzá de azt nem lehet hallani annyira összemosódik

2015. ápr. 13. 18:40
 8/16 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utsó kicsit hasomlít arra amit linkeltél, de vannak nagy eltérések
2015. ápr. 13. 18:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen valoszinu, hogy skizofren vagy. Legjobb, ha elfogadod, hogy beteg vagy ez is egy ut a gyogyulas fele.
2015. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!