Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy nagyon erős hideg fuvallat...

Egy nagyon erős hideg fuvallatot éreztem. Szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Nem volt huzat szóval ez ki van zárva. Annyira megijedtem, hogy kiszaladtam a szobából. Még most is remegek, és nem merek bemenni a szobámba. :/ Nem foglalkoztatott soha ez a téma, de akkor mégis mi volt ez? A szüleim szerint csak beképzeltem, de kérdezem én, hogy lehet ilyet beképzelni? Max ha betegesen foglalkoznék ezzel a témával.
2015. aug. 6. 00:20
1 2 3
 1/23 Ozmium42 ***** válasza:
20%
Mi közük lenne a holtak lelkeinek a hőmérséklethez és a légmozgáshoz?
2015. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Duenna ***** válasza:
60%

1-es!

A holtak lelke, ha megjelenik valahol, akkor energiát vesz fel a környezetéből, ezért lesz hűvösebb egy területen a hőmérséklet. Ugyanis a holtak lelke is energia, mint ahogy a testünk is az, csak a lélek magasabb frekvencián rezgő "anyag", a testünk alacsonyabb frekvencián rezgő, sűrűbb anyag.

2015. aug. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Ezt hívják hirtelen változó légmozgásnak, vagy hidegrázásnak. A másik tipp, érzéki csalódás. :D

Duenna-nak: [link] LoL!

2015. aug. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Legoman ***** válasza:

Ez még nem biztos, hogy szellem. :)

Ha csak hideg fuvallatot érzel, és más dolog nem történik, akkor én nem gyanakodnék szellemre.

Ha többször érzed, és más dolog nem történik, akkor megnézném, hogy merről ered a fuvallat, és megpróbálnám követni, hátha megtudom, hogy honnan jön be a házba. :)

2015. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Duenna ***** válasza:
33%

3-as!

Minden anyag atomból épül fel. A tested atomokból épül fel. A test energia. Minden atom rezeg a saját hullámhosszán. A tested alacsony frekvenciarezgésű, mert a tested egy sűrű "anyag". A szívnek és az agynak is van kibocsátott frekvenciahulláma, de ez már egy magasabb tartományban rezeg, mint a tested. A rádióhullámok is rezegnek, csak egy sokkal magasabb frekvencián, ezért nem látod, de azok is léteznek, mert működtetik az elektromos berendezéseket, és mérni is lehet. A gondolat is egy rezgés, de sokkal magasabb rezgés, mint a rádióhullámok. Mi a rezgés? Fény és hullám. A fény egyszerre hullám és részecske is. És itt belépünk a kvantumfizikába, a magasrezgések világába. A lélek is egy energiafajta, egy rezgés, de sokkal magasabb rezgés, mint amit eddig megfigyeltünk. Mi az energia? Rezgés. Mi a rezgés? Fény. Tehát egy lélek magas frekvenciarezgésből, fényből álló energia.


Kedves 3-as! Beleragadtál az anyag mélyrezgéseibe, és nem is látsz onnan ki!

2015. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

#5 Lol!

[link] [link]

2015. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Duenna ***** válasza:
0%

6-os Điablo!

Úgy látom, semmit nem értesz! Te dolgod.

2015. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Úgy látom, semmit nem értesz! Te dolgod."

Na persze! :D

2015. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Legoman ***** válasza:
22%

Az atomok meg energiából épülnek fel.

Ezeket lehet látni. Ha egy anyagot egy nagyon erős mikroszkóp alá tesszük (nem tudom most hirtelen, hogy milyen erős kell hozzá), akkor látni lehet, hogy energiából épül fel.

2015. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Simán belehet ilyet képzelni, nincs ebben semmi paranormális. Ha meg netán, esetleg van is ott egy "szellem" az nem tud téged bántani.
2015. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!