Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Poltergaist jelenséget rögzíte...

Poltergaist jelenséget rögzített egy kamera egy élelmiszerboltban. Mit gondólsz?

Figyelt kérdés

Egy élelmiszer bolt biztonsági kamerája rögzítette, ahogy tárgyak repkednek a polcok között. A megdöbbent vásárlók poltergaist jelenségnek vélik a látottakat. A videót egy bizonyos Alfredo Alvarez töltötte fel a Youtube-ra. A videó feltöltése óta a jelenlévők várják a magyarázatot a jelenségre, amely egyelőre várat még magára. A hírre a Mirror Online magazin lett figyelmes.


Döbbenetes felvétleek https://www.youtube.com/watch?v=71ui94zHyMU&feature=player_e..


2016. febr. 6. 18:54
1 2
 1/11 Fleurr ***** válasza:
100%
Vajon mit akarhat egy szellem vásárolni?
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lukas lepedőt, huhogás konzervet, első
2016. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezekre nincs magyarázat...


[link]


[link]


[link]

2016. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor öreganyám meghalt (98+), a régi házban a poharak csörögtek a kedvenc kredencén a halála utáni héten.



2 x hallottuk.



Következő nap, kidobtuk a poharakat, a kredencet, az öregasszony összes megmaradt ruháját, a szőnyegét, és az ágyat is amiben meghalt. A muter elment a paphoz, és hozott tőle egy kannába szenteltvizet, azzal fel lett locsolva, mosva az összes szoba, és az egész lakás.


Többet nem haallottuk a zajokat.

2016. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Legoman ***** válasza:

Nem rögzített ilyen jelenséget.

Csak egy kicsit lejt a polc, és lecsúszott róla.

De azóta már szerintem ki lett javítva.

2016. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehetséges.Egyszer, pár hónapja, mikor vásárolni voltam egy nagyobb üzletben, a dobozos üdítők polcainál válogattam.Nem voltak zsúfoltan kirakva, szépen egymás mellett, nem össze-vissza a polcon, egyszer csak az egyik dobozos üdi leesett a polcról épp a szemem láttára.Nem értem hozzá sem én sem más.Abban a sorban nem is járt épp más vásárló.Emlékszem, csodálkozva vizsgálgattam, hogy eshetett le, mert láttam, hogy nem volt nagyon a polc szélére rakva, teljesen stabilan, egyenesen állt rajta.Kicsit olyan volt, mintha "lerepült volna".Szerencsére nem lett baja, de inkább elhúztam a csíkot abból a sorból.
2016. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a polc lejtene, a többi cuccnak is le kéne borulnia.
2016. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Legoman ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül kell leborulni.

Egy kicsit lejt a polc, az elülső tárgy fog elsőnek lecsúszni, időnként megmozdul egy picit, majd még egy kicsit, és egy idő utána szépen lecsúszott a polcról.

Ezt a kamera rögzítette.


Nem tudjuk mi volt polcon, ami nyomhatta, ugyanis a szilárd tárgy is ruganyos egy mértékig, ha megfelelő súly nyomja.

2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez bizonyíték az átverésre! Aki jobban figyel a részletekre az észreveheti, hogy ez nem egy biztonsági kamera, és 18 mp körül valakinek a keze látszik is a kép jobboldalán. Kamera azért nemlehet, mert a kép minősége nagyon rossz, ez a kép nagyon remeg, valamint egy biztonsági kamerán fel van tüntetve az időpont.

És a képen az is látszik, hogy egyes részek ki vannak "kockázva", ahol éppen meglökik a tárgyakat!

2016. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy valami biztos csak, hogy te még most sem tudsz mást, mint a rossz helyesírással szórakozni. Marhaság ez az egész.
2016. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!