Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyhogy láttak ott, ahol ott...

Hogyhogy láttak ott, ahol ott sem voltam?

Figyelt kérdés

Az imént édesapám fürdött, én meg a földszinten ültem a wc-n. Fent kérdi, hogy nem jövök-e fürdöni, mert látott a székemben, hogy itt mozgolódok. Nem válaszoltam neki semmit.


Miért voltam, ott, ahol mégsem voltam ott?

Csak rosszul látott apám?

Vagy kettő van belőlem?

Vagy egy szellem emberi alakot vett fel?



2016. dec. 18. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
#8... de igaz az a doppelgangeres cucc. A neten rengeteg írás van róla.
2016. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
57%
Senkit sem akarok ijesztgetni, de úgy olvastam,hogy aki a doppelgangerével találkozik, az rövidesen meg fog halni.
2016. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezt én is olvastam, csak nem akartam leírni. De nem a kérdező látta, hanem az édesapja. Az írásokbol az derül ki, hogy nemsokára az halt meg aki a saját doppelével talizott. Tehát, itt "az" nem jöhet számításba.
2016. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A doppelgänger állítólag átszivárgás. A párhuzamos valóságokhoz van köze. Ezeket a valóságokat a "lelki kapcsolatok" kötik össze, nagyjából úgy, mint ahogy téged összeköt egy kapcsolat a rokonaiddal és a barátaiddal. Van, akivel erősebb ez a kapcsolat, és van, akivel gyengébb. A párhuzamos valóságok is így működnek. Van olyan valóság, amivel erősebb a kapcsolatod, és van olyan, amivel igen gyenge.

Olykor a szokásosnál is közelebb kerülsz egy párhuzamos valósághoz. Ilyenkor a tudat "kinyílik", és "veszi" egy közel álló párhuzamos valóság "adását", mint amikor kihúznak egy antennát, és jobb lesz a vétel. Ez nem ritkán történik meg, de rendszerint a fizikai valóságra koncentráló tudat elfedi előled ezeket a tapasztalatokat.

Ilyen esetben a "másik oldalon", azaz abban a valóságban, amelyből felfogtál egy részletet, te is érzékelhető vagy. Abban a valóságban te vagy a doppelgänger.

A "másik oldalon" lévő "alternativ te" lehet, hogy fejletebb-e tekintetben, és tudatosan használja ezt a képességet. Lehet, hogy fejletlenebb, és nem érti, mi történik.

Ennek a jelenségnek nincs köze a halálhoz, csak annyiban, hogy a halál előtt az eltávozni készülő tudat sok esetben nyitottabb az ilyen átszivárgásokra, de ezen kívül a tudatnak számtalan oka lehet arra, hogy úgy dönt, nyitottabbá válik az ilyen észlelésekre.

Én ezt olvastam.

2016. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
26%
Ez mind kitaláció egyszerű kamu apukád egyszerűen anyukádat vagy mást látott.
2016. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Van egy testvered aki ugyan ugy nez ki mint te ;) csak te nem tudsz rolla =))
2016. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!