Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki idézett már szellemet,...

Valaki idézett már szellemet, vagy démont? 17/L

Figyelt kérdés

ha igen mennyire volt hatásos?

és nem történtek következmények,

kérlek normalis valaszokat

:)


2016. dec. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Még 10 évesen haverommal . Megideztuk a mi hazunkba azthiszem vmilyen balszerencse szellemet , ami egy hetig elgáncsol stb.. :D aztan atmentunk haveromhoz ott kiengedtem naluk a szellemet , ugye uvegbe ideztuk . Es szegeny ott parazot otthon nem mert iskolaba menni e-miatt :D
2016. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Én most idéztem meg ,nekem jött megpróbáltam lelőni ,de át ment rajta minden sőrét .

Végül a szekrénybe zártam beláncoltam lelakatóltam és a' Pécsi urán bányató mélyén lakik két napja .

Egész úton kopogott ,egy fuvarossal vitettem el .

2016. dec. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb.15 évvel ezelőtt történt.Kará-

csony előtt pár nappal mi,a menő srácok összejöttünk,sztorizgattunk húztuk egymást,ahogy kellett.Én voltam a felbújtó./Már nagyon bánom/

Ücsörögtünk,hörpöltük a sört amikor

lhozll számára is meglepően azt mondtam.Csináljunk egy szeánszot.

Miiiit?-horkantak fel mindhárman a barátaim.Azt hittem,ti

tudjátok mi az-adtam a jól értesültet.

-Hát leülünk az asztalhoz mindenki megfogja a mellette levő kezét,és megkérdezzük van-e szellem a körünkben!?

Ekkora baromságot ki kell próbálni-röhögtek társaim,és

én is mulattam azon hogy most megvezetem őket.Létrejött

a kör elhangzott a kérdés.Azt terveztem,hogy alulról megrúgom az asztalt,de minden másképpen történt.A kérdés után egy kopogassorozat hallatszott,de nem az asztaltól,hanem az egész lakásból visszhangzott,és egy olyan erős szorítást éreztem a jobb kezemen mintha satuba

fogták volna.Odanéztem,és Dezső barátom kifordult szemeit

láttam eszelősen szorított a kezeivel,és azt hajtogatta:

Még senki sem látott engem,még senkisem látott engem.

Hát gondolhatod mennyire beparáztunk,kitéptem magam a szorításából,és kifelé rohantam,de a többiekkel összefutottam az ajtóban,és egymásra borultunk.Kicsit szégyenkezve visszatértünk Dezsőhöz,aki eszméletlenül

az asztalra borult.Kb.20 percig élesztgettük míg magához tért.Szerintem ő egy médium volt akibe valaki v.valami beleköltözött egy időre.Dezső a történtek után semmire sem emlékezett,sőt arra gondolt át akarjuk verni.

Azt tanácsolom,hogy az idézést ne Tegye senki ezt avilágot békén kell hagyni!

2016. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó durva lehetett
2016. dec. 22. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
igen.hatásos volt.történtek.
2016. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

írjatok privit is :)

:)

2016. dec. 24. 14:16
 7/7 anonim válasza:
Olyan 4 éve osztályban. De nem volt nagyon komoly ez csak az a Charlei Charlei volt. Kérdezték tőle hogy itt van-e. Eltelt jó 10 perc... Semmi. Végül én meguntam. Elfújtam a ceruzát. Mindenki sikítva rohant ki az osztályból csak én maradtam röhögve. Aztán nem tudom mi történt mert nem engedték meg hogy odamenjek. És azóta ha ilyenek csinálnak akkor engem kiküldnek az osztályból. Nem tudom mennyire volt hasznos válasz.
2017. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!