Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Rég történt megválaszolatlan...

Rég történt megválaszolatlan események. Lehet rá ésszerű magyarázat? Részletezem:

Figyelt kérdés
Tizenèves koromban törtènt,tanultam a szobàmban,közben tv-ztem,a hàtsó udvarra nyílt az ajtó,kimentem a teraszra elszívtam egy cigit,este volt màr,visszamentem ès teletexet olvastam.Az ajtón van 3 nègyszögletű ablak. Rànèztem az ajtóra ès egy fènyes tenyeret làttam,integetett,először azt hittem van ott valaki,kiabàltam,hogy ki az? Üvöltve szaladtam ki onnan. Anya ès a bàtyàm voltak otthon.A bâtyàm elemlàmpàval szaladt ki,azt hittèk bejött valaki az udvarra.De az a tenyèr fènylett,tudtam,hogy nem ember próbàlt ijesztgetni. Aztàn 3 èv múlva,a bàtyàm vett 2 hangfalat hasznàltan az erősìtőmhöz,ami a sz.gèpre volt kötve,a szekrènyem tetejèn voltak.Egyik este arra èbredtem,hogy zenèt hallok,felültem ès a hangfalból szólt a zene.Mindezt úgy,hogy ki volt kapcsolva a gèp. Akkor a csalàdban ezt nem akartàk elhinni nekem. Mikor a màsodjàra hallottam,azonnal behìvtam apâmat,aki felàllt a szèkre ès úgy hallgatta,hogy valóban a hangfalból jön a zene. Lehet èsszerű magyarâzat mindezekre? Aki nem hiszi el,ne is írjon.

#Parapchiológia
2017. febr. 3. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenre van ésszerű magyarázat.

Minden magyarázat ésszerű.

Amit nem lehet megmagyarázni, nem létezik.

Nem tudom miért csinálták ill mik csinálták ezt, de ha nekik jó s titeket nem zavar....m

2017. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Missi_Key ***** válasza:
76%

A hangfal lehet rádióhullám útjában...kisebb koromban walkie-talkie val a konnektor közelében lazán fogtunk beszédet...

A kéz már neccesebb

2017. febr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A fényes kézre nekem az lenne a magyaràzatom,hogy ez tuti csak ijesztgetésnek szánták.Vannak olyan kesztyűk amik világítanak.. ezt inkább halloweenkor szokták használni.Több fajta szörnykéz változat is van belőle,ami világít.Szerintem valaki azt gondolta,hogy ez vicces lesz.
2017. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
szerintem csak kitaláltad az egészet
2017. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyesmi kéz integetett?


[link]

2017. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A ràdióhullàmos dolgot akkor felvetette valaki,lehet benne valami. A tenyèr utolsó vàlaszoló nem ilyen volt. Ha valaki viccnek szànta is, jó sokàig elhallgatja,sok èv eltelt azóta. Aki pedig azt írja,hogy kitalàltam: megjegyeztem a szöveg vègèn,hogy az ne is írjon. Bàr mindenkinek szive joga!
2017. febr. 6. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!