Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van köztetek gondolatolvasó?

Van köztetek gondolatolvasó?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 21:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Én tapasztalt gondolatolvasó és gondnok vagyok a Mennyei Kórház-ban. Mit akarsz, illetve tudom, hogy mit akarsz, de te vajon tudod e mit akarsz?
2017. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként a Mennyei Kórházban sok a Parapszichológiai eset.
2017. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Ezt elviccelted, de komolyan kérdeztem. Azért kérdeztem, mert nekem van egy ismerősöm, akinek van ilyen képessége. Annak ellenére, hogy nem hittem ebben mégis megkértem az ismerősömet, hogy mondja meg, hogy éppen mire gondolok. Mindig eltalálta. Nem szóról szóra, de el tudta mondani. Nem mentalista, hanem üzletember. Sikeres és úgy látszik, hogy a tehetségének nagy szerepe van ebben. Valami van ebben a dologban.
2017. márc. 3. 22:12
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

És egy üzletembernek miért ne lehetnének mentalista képességei?

Nekem is volt már egy ismerősöm, aki valamilyen szinten gondolatolvasó volt. Szerintem az ilyesmi létezik. Néha nekem is vannak olyan pillanataim, amikor tudom mire gondol a másik. Másfelől a gondolatolvasás gondolom nem abból áll, hogy hallod mások min gondolkodnak, hanem tudod, mert ott van a te fejedben is a gondolat. A gondolat lehet, hogy megfigyelés eredménye vagy mit tudom én. Amúgy meg szerintem simán tanulható, mert sok bűvész mutatványos vagy tudom is én minek nevezik őket ebből élnek.

2017. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem Agykontroll kell hozza! De amugy volt olyan hogy , azt akartam hogy, apam nevesen mert feszult volt ra 10percre nevetgelt de komolyan meg vokt olyan is hogy, lattni akartam egy ismerosmet akit reg latam es sokkat gondoltam ra hogy bar el jonne hozzank es mas nap szolt a telefon es ez nem kamu :)
2017. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Biztosan van mert a mentalizmus a manipulációról szól és az üzleti életben ez hasznos. Az a lényege hogy azt gondolod amit ő akar. De itt fordítva volt. Csak hirtelen jött és én mondtam hogy találja ki mire gondolok. Már régebben mondta hogy ő felfigyelt erre és ő sem tudja a magyarázatát ezért egyszer amikor találkoztunk az eszembe jutott ez és megkértem erre a kis kísérletre. Olyan dolgokat mondott vissza elég konkrétan (többet is) amiket biztos hogy nem ültethetett el az elmémben.
2017. márc. 4. 00:37
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
A feleségem elvárja hogy olvassak a gondolataiba...
2017. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
47%
Tènyleg le akarsz ragadni a gondolatolvasásnál kèrdező. Amíg a saját egódat sem tudod elhagyni, addig hogy láthatnád másèt?
2017. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem akarok gondolatolvasó lenni, és az egómhoz végképp nincs semmi köze a kérdésnek. Ezeket nem tudom, hogy honnan szedted.

Csak a jelek szerint van benne valami akkor is, ha nem akarok benne hinni. Igazából csak meg vagyok döbbenve, hogy létezik ilyen. Ezért érdekel, hogy ha vannak ezzel a képességgel megáldott emberek, vagy valaki ismer hasonló esetet mint amit én is leírtam, akkor ők is beszámolhassanak a tapasztalataikról.

2017. márc. 4. 17:09
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Jelen!


A szó-szoros értermében nem tud SENKI gondolatot olvasni, csak az ember viselkedéséből olvasni...

2017. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!