Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ha napokig gondolok valakire, akivel már régen nem tartom a kapcsolatot, akkor az a valaki felkeres.

Szinte mindig igy járok. Ezt megtudná valaki magyarázni?


2010. máj. 14. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előérzet,vagy telepátia.
2010. máj. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érzed az auráját közeledni
2010. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, mintha én idézném elő benne, hogy gondoljon rám, és keressen meg.
2010. máj. 14. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

véletlen, ill. tudat alatti szuperegod sejti mikor fog téged keresni.


olvass egy kis pszichoanalízist Sigmund Freadtól

2010. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Könnyen lehet,hogy te idézed elő hogy gondoljon rád és keressen meg.Ezekszerint ügyesen célbaérnek telepatikus üzeneteid.
2010. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kayl18 ***** válasza:
100%
ez a vonzás törvénye miatt van. minél jobban gondolsz, koncentrálsz valamire annál jobban vonzod, és te ezt nagyon jól csinálod, sokra viheted ezzel, én órákon szoktam ezt alkalmazni mikor felelünk elterelem a figyelmem valamivel mer ha csak arra gondolsz hogy jaj csak ne én feleljek azzal is vonzod azt a feleletet, egész évben amikor ezt alkalmaztam sose feleltem
2010. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonzás törvénye, ami arról szól, hogyha elég erősen koncentrálunk egy személy megjelenésére, vagy egy adott dologra, pl "essen jövő héten az eső", akkor nagy esély van rá, hogy bekövetkezik.

A másik elmélet, ami szóba jöhet, hogy érezzük annak a változásnak a "szelét", amelyet az illető felbukkanása tesz az életünkben.

Velem nagyon sokszor előfordult, olyan személyek esetében is, akikkel évek óta nem tarottuk a kapcsolatot. Egy barátommal egy veszedés miatt fél évig nem álltunk szóba, majd egy éjszaka azt álmodtam, hogy vele sétálok. Rá pár napra "véletlenszerűen" összefutottunk és beszélgetni kezdtünk.

Velem sokszor előfordul, hogy ha valami készül, valami változás következik, azelőtt furcsa megérzések törnek rám és sokszor azt is érzem, hogy jó vagy rossz dolog fog történni. Ijesztő kicsit, mert mindig bejönnek a megérzések, de úgy gondolom rá, mint egy hasznos kis képesség, amiről jobb, ha mások nem tudnak:)

2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
én általába a tényekre alapozok de ijesmi velemis szokot történi, de legtöbszőr ijen "esen sz eső" tipusok.
2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én erre két elméletet tudok elképzelni

vagy te hatsz az elméjére és így készteted cselekvésre az illetőt, vagy te észleled az ő elképzeléseit

2010. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Erre én is gondoltam már. Nem tudom eldönteni.

2010. máj. 30. 13:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!