Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy este amikor elaludtam egy...

Egy este amikor elaludtam egy pár percre, éppen megfordultam a másik oldalamra hangokat hallottam a többi lent!?

Figyelt kérdés
az előszobából: egy ping-pong labda mikor leesik a kőre és pattog hasonló hangokat hallottam amelyet később nevetés kísért olyan kis kacajos és ezt követően az ajtó mellett lévő fémlábú szék elkezdett zörögni mintha valaki a kőhöz ütögetné. Egy idő után kimerészkedtem és szét néztem semmit nem láttam anyukámék is még fent voltak a másik szobában. Utána megint lefeküdtem és ismét elkezdte valami rángatni a széket egyre erősebben. És utána bekapcsoltam a tv-t elalváskapcsolásra állítottam de ekkor már nem történtek meg az előző események, elaludtam. Mi lehetett ez?

2017. jún. 24. 23:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem szóltál a szüleidnek ? Lehet skizofrén vagy, most jönnek elő, kezdődnek a bajok .
2017. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
78%
Ez azt jelzi, hogy a szüleid jól érezték magukat. Ha érted mire gondolok.
2017. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez ki van zárva, mert a kis tesóm ott gépezett és fülhallgatóval hallgatta a zenét. Amúgy meg anyu aludt, mert benéztem az ajtón.
2017. jún. 24. 23:37
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

"anyukámék is még fent voltak a másik szobában"


most akkor aludt vagy fent voltak még ?

2017. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Fent volt mert ment a tv, de amikor benéztem éppen csukva volt a szeme.
2017. jún. 24. 23:44
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Alvásparalízised volt és éppen hallucináltál.
2017. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a kistesódat hallottad, ő "zajongott"?
2017. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Össze vissza irkálsz itt, azt se tudod az előtt mit irtál.

" még fent voltak a másik szobában".

" Amúgy meg anyu aludt, mert benéztem az ajtón."

"

2017. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy újabb feltűnési viszketegséges depressziós fiatal próbálkozik... :)
2017. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Valószínű hogy az enyhe földrengést érzékelted. Régebben - az erősebb volt- pont ezt érzékeltem: "valami rángatni kezdi a széket"


[link]

2017. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!