Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi a véleményed az alábbiról?

Mi a véleményed az alábbiról?

Figyelt kérdés

Térjünk el a valóságtól és feltételezzük hogy megcáfolhatatlan.

Mindenki azt kapja a sorstól tölem amit érdemel. Aki ad az kap de aki elvesz attól a sors elvesz. Van egy barátom és egy személy akire haragszom. Bár a barátom egy komfort és tetô nélküli hiányos falu házban lakik télen nyáron mégis amit kér a sors az égböl küldi ha kell. Mert jó hozzám. Akire viszont haragszom milliárdjai vannak ingóságban, azt bünteti az ég. Elvetélt a felesége amióta ismerem 3x, folyton baleset éri mindkettőjüket, meghalt az elsőszülött gyermeke az előző házasságból. Tönkremegy minden elektronikai dolog a közelükben. Tartozik nekem és gyarapítja a tartozást nem pedig törleszti. Gyermekkoromba 20 évvel ezelött aki megütött annak fájt. És sorolhatnám a hasonló történetet. Vannak dolgok amiket határozottan én idézek elő és van amit a sors hoz össze. Vélemény érdekelne hogy az egyesszám első személyében írt beszámolól.

Szempont lehet valós vagy fikció, bűn vagy jogos megtorlás, vagy bármi ami eszedbe jut.



2017. jún. 26. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Keress fele gy pszichiátert!
2017. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ctrl+v vel illeszted be a sablonválaszt, vagy gép írja be neked?
2017. jún. 27. 04:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu kérdésed, akkor nagy a baj nálad.

"Tartozik nekem és gyarapítja a tartozást nem pedig törleszti."

Nem törlesztő adósodnak újra-mag-újra gyarapítod adósságát? Ha ezt teszed, magad ajánlod fel, hogy kihasználjanak.

.

A kérdés vagy kamu, vagy pedig 'szer' használata szüleménye.

2017. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele ami nem bizonyítható az nem igaz. Azért is kezdtem úgy hogy térjünk el a valóságtól. A valság az hogy a megtörtént esemènyekre feltett miért kérdésre a válasz csakis világi lehet. Én a kérdésre nem vilÁgi választ adtam, és véleményt kértem rá. Számomra pszichológiai jelentősége van a válasznak mert minden egyes válasz közelebb visz hogy megértsek valamit.
2017. jún. 27. 07:20
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Sokszor igaz amit irsz de sokszor nem. Biztos vagyok benne hogy a te eletedben is vannak okyan esemenyek amit ugynond nem erdemeltel meg. Ami igaz azonban pusztan matematikai szempontbol hogy minel tobben cselekszunk jot masokkal annal valoszinubb hogy velunknis jot tesznek.
2017. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 thoomas26 ***** válasza:
79%

Attól függően áldasz vagy átkozol valakit, hogy ő hogyan viszonyul hozzád, kvázi te mit érzel iránta. Kedveled őt vagy éppen utálod. (A gondolataiddal, érzelmeiddel energiákat sugárzol ki, melyek annál és olyan előjellel hatni próbálnak, akinek küldted őket. A hatás eredményessége a célszemély tudatosságától függ.) Erre minden ember képes, de te az átlagosnál nagyobb mértékben. Valószínűleg nem véletlen tehát, hogy akit kedvelsz, szerencsésebb, mint akit utálsz. Ez egy fajta tanítás is nekik, miszerint mindenki azt kapja vissza, amit másoknak ad. Azonban vigyázz, mert ez ugyanúgy rád is hat, sőt valószínűleg erősebben.

Egyet nagyon fontos, hogy megszívlelj. Ne utálj senkit, ha rosszat is tett veled, bocsáss meg neki, őszintén. Megalázkodnod nem kell ugyan, egyszerűen akivel nem vagy egy hullámhosszon, igyekezz elkerülni, engedd az útjára, mely ne találkozzon lehetőség szerint a tiéddel.. De bocsáss meg neki, ne haragudj rá és ne gyűlöld, hanem éppen ellenkezőleg.

Ezt minden embernek meg kellene fogadnia és betartania, de neked főképp.

2017. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#6 ezzel most azt akarod mondani h barki legyen barmilyen az jo ember.

pl.: NEM MEGTÖRTÉNT: ha megeroszakolnak bocsassak meg neki?


es annak a sok terroristanak is meg kell bocsajtani. a miattuk elhunyt emberek hozzatartozoiknak is?


mindennek van hatara.

2017. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 ha erősebben hat vissza rám mint én adom az nekem csak jó. Mert még azzal is kedvesen szeretve bánok akit bellül útálok. :)

#7 Mindennek van határa. Én csak attól nyugszom meg ha tudom hogy megkapja a megérdemelt büntetését és meg is kapja.

Összeségében minden vélemény + pontot kapott.

2017. júl. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!