Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz, hogy alvási paralízis...

Igaz, hogy alvási paralízis közben egy másik dimenzióval kerülsz kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ma este volt egy paralízisem és minden eddiginél borzalmasabb volt.2 óráig nem is tudtam visszaaludni utána.

Egy női olyan gonosz, démoni hang bántott, még most is félelmetes ha rá gondolok.

Szabályosan beszélt hozzám.

Nem tudtam megmoccani, bizsergést éreztem, úgy éreztem beragadtam valahova, se nem aludtam se nem éber nem voltam, nem tudtam moccani, kiabáltam, de nem tudtam.Borzasztó volt:S

23/N


2010. máj. 31. 16:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem igaz.


De gondolom ennyi nem elég :D. Ezt a tudomány már rég bebizonyította ez akkor fordul elő amikor hirtelen ébredsz fel és az agyad még mindig blokkolja az izmokat ugye hogy álmodba ne tudj kárt tenni magadba, ilyenkor mindig mást lát ebben az álomhatárán lévő állapotban az ufó hívők ufókat japánban a tradíciókhoz híven egy öreg asszony gonosz szellemét vagy mások egy ördögöt mindenki amitől fél bár ez se igaz minden esetben.

a hangok megmagyarázhatóak azzal hogy a hallásod is még az agyad irányítja mint az álmodban.

és ha legközelebb ilyet tapasztalsz próbáld előbb a kisebb izmaidat mozdítsd meg elméletileg így felold a kötés szerű érzés vagy a nehezebb próbáld kontrollálni az álmod de ez a félelem miatt nagyon nehéz.


Occam borotvája az emberek több lehetséges megoldásból mindig a legegyszerűbbet választják a legésszerűbb helyett

2010. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 31. 16:23
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

És annak mi a magyarázata, hogy ilyenkor mindig pont valami félelmetes dolgot látunk? Erre mit mond a tudomány?


Amúgy szerintem igaz... Attól, hogy ma olyan világban élünk, hogy mindent görcsösen meg akar magyarázni a "tudomány", attól még nem minden megmagyarázható az ő dolgaikkal... Például oké, hogy bebizonyítják, hogy olyankor az ember félig alszik, félig meg már ébren van, de azt mondjuk honnan tudják, hogy ezt az állapotot Mi idézte elő? És azt honnan tudják, hogy "démonok" meg stb-k nincsenek? Azt is bebizonyították, mi? A nagy frászt! Ez a fenenagy "racionális" világnézet is csak egy nézet, ráadásul egy elég szűklátókörű nézet, dehát manapság a mi kultúránkban ez a "divat", ez az elsődlegesen elfogadott.

2010. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Például ha egy hasadt fatörzs fekszik a földön, akkor ez lehet egy villámcsapás miatt, vagy mert egy titkos kormányzati fegyverprogramot teszteltek. A legegyszerűbb kielégítő magyarázat Occam borotvája alapján a logikus is egyben: az ok a villámcsapás.
2010. máj. 31. 16:34
 5/23 A kérdező kommentje:
Furcsa mód gyerekkorom óta ezt a hangot hallom paralízis közben.Kíváncsi lennék az okára.
2010. máj. 31. 16:35
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 16:31!

Éppen te akarsz görcsösen magyarázni. A tudomány jelenleg ott tart, hogy nem tudjuk, mi idézte elő, mert nem ismerjük az agyunk működését ennyire. Te rávágod, hogy dimenziókapu, mert mindenáron választ akarsz adni, és magadnak sem mered bevallani, hogy nem tudod.

2010. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Szegééény.

És nem volt akihez hozzábújj?

És mit mondott, vagy szokott mondani?

Amúgy ennek van valami hatása az életedre, vagy csak olyan mint egy horrorfilm, csak "szórakoztató"?

Végül is ezek nem is olyan félelmetes dolgok, ahhoz képest, hogy az emberek elveszíthetik a munkahelyüket, betegek lehetnek, meghalhat a rokonuk, megkéselhetik őket az utcán a cg-nyok.

2010. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

16:31

Azt honnan lehet tudni hogyha egy másik dimenzió akkor ott csak félelmetes dolgok lehetnek?

Amúgy hallottam olyat hogy alvásparalízisében a testvérét látta tanulni az íróasztalánál ,sajnos már én is tapasztaltam ezt az érzést senkinek sem kívánom de a félelmetes dolgokat én azzal magyarázom hogy:

felébredsz-> nem tudsz mozdulni->félelem lesz úrrá rajtad->rémálom,lények látása stb.

mert pl. Amerikában ezért van a sok ufó elrablás sztori mindenki ezerrel nézi az ufó filmeket felébred nem tud mozogni hallja a furcsa ritmust és :

-Jujj ez egy bénító sugár erre valami úton módon "kitudjamért?:D" de megjelenek az idegenek, hát persze hogy megjelennek mert attól retteg,arra gondol

Ajánlom figyelmedbe:NGC-röl az

Igazság nyomában c. sorozat Ufó elrablások c. részét

az elején ufós dolgok vannak de később rátér az alvásparalízisre

ha érdekel a halál után mi következik ezt ajánlom figyelmedbe:

[link]

ezek igaz beszámolókon alapulnak és a tudósok nem tudják cáfolni ,már próbálták sok mindennel boldogság hormon felszabadulással csak hogy egyet említsek és a legérdekesebb hogy mind nagyon egybehangzó a beszámolók közül, a legelkeserítőbb talán az öngyilkosos rész benne.


Ha valami nem racionális, abból nem következik, hogy irracionális, vagyis ésszerűtlen.

/Mérő László/


én nem zárkózom el az ilyen dolgok elöl de lehet hogy van ésszerűbb magyarázat a szellemeken,démonokon kívül.

2010. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Általában akkor van ilyen, ha nincs mellettem férfi:)...
2010. máj. 31. 17:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező gyerek korod óta hallod ezt a hangot?

hogy érted hogy démoni? (én ebből egy mély erélyes hangra asszociálok mindig :D de másnak jelenthet mást)

Erről az ugrott be először hogy nem bántalmazott valaki kiskorodban?Talán olyan kicsi voltál hogy nem emlékszel rá de a tudatalattidban raktározódik ,vagy egy elfojtott emlék és ezek kísértik az illetőt általában álmaikban vagy ilyen helyzetekben.


Az előttem lévő eléggé gúnyos volt, még biztos nem élt át ilyen helyzetet ,vagy elég jól kezeli amiért irigylem :D

ebben az a kiszolgáltatottság,tehetetlenség a rémisztő ... legalábbis számomra.

Ha van még kérdés írjatok én témába régebben eléggé beástam magam.

2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!