Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi ez? Fürdés közben magától...

Mi ez? Fürdés közben magától felkapcsolódott a lámpa, előtte meg pislákolt. Ugye ez csak áramköri hiba? Már 3 órája bent ülök a fürdőben és, bár nappal van, nem merrk kijönni.

Figyelt kérdés

2018. jún. 27. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A fürdőben a párától előfordulhat meghibásodás az elektromos eszközöknél. Nálam egyszer a fürdőben lévő kis rádió indult be magától.
2018. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Kell egy kis áramszünet...
2018. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy elnézem,m teló van nálad. Hívj segítséget. De légyszi ne az legyen a következő kérdésed,hogy " miért néznek hülyének?"
2018. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
ne mozdulj és ne cseréld a vizet. az idegenek érzékenyek a zajra.
2018. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Rendelj pizzát, ha megéhezel, ücsöröghetsz ott, majd jól kiázik a bőröd.
2018. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező feloldódott a vízben.R.I.P.+
2018. jún. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
82%
Tesó, ha valaki kapcsolgatja a lámpádat ott, akkor ahelyett, hogy kirongyolnál a csába, inkább bent ücsörögsz még vele órákig?
2018. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
69%
Különben is mi a jó istenért fürdesz te reggel fél5-kor??
2018. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok hajlandó gyertya nélkül fürödni :D


Az az oka, hogy nemrég szereltek a házban (társasház) és emiatt napközben pár órára elvették az áramot, és a néha elment magától is.


A mi fürdőszobánk pedig pici, és a lámpán kívül abszolút semmi fényforrás nincs, ha elmenne az áram nehezemre esne kikecmeregni a kádból és a szobából hasra esés nélkül.

2018. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem tudom volt a lámpával, de mikor ez történt pánikrohamot kaptam és azért voltam ennyire megijedve. De élek nem áztam szét a vízben, mert nem abban ültem végig :D Ja és azért fürödtem reggel 5-kor, mert szorongásaim vannak és nem tudtam aludni, a fürdés pedig megnyugtat. Akinek piros kezet küldtem, esküszöm véletlen volt, mindenkinek zöldet akartam, hisz bár volt néhány valóban nem igen hasznos válasz, de a viccet azt értem és tetszettek :D
2018. jún. 28. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!