Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol tud elhelyezkedni egy...

Hol tud elhelyezkedni egy parapszichológus és mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Szeretnék kezdeni valamit magammal és ez nagyon érdekel, de a mai világban meg is kellene élni. Fogalmam sincs, hol lehet ezzel a végzettséggel dolgozni.
2010. jún. 24. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Aki sikeres ebben a szakmában, az biztosan jól meg is él belőle.

Véleményem szerint ilyenkor nem az anyagiak számítanak elsősorban, meg ráadásul az elhivatottság ott is megmutatkozik, hogy sokat tud a témáról, nem kósza válaszokból -még csak nem is szakmai oldalon feltett- kérdésekből akar tájékozódni...

2010. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazából nincs, akit megkérdezzek, és nem is találtam meghírdetett állást ebben a munkakörben. Az elhivatottság nagyon megvan, több okból is. :) De az sem utolsó szempont, hogy az ember ne haljon éhen belőle... :)
2010. jún. 24. 13:08
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor üsd be a keresőbe: parapszichológia! Biztos találsz olyan fórumot, ahol választ kapsz a téged érdeklő dolgokra:)
2010. jún. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kurv@ jól lehet keresni vele, de akkor az arc a legfontosabb felvételi kritérium !


Azaz jó vastag bőr kell hogy legyen a pofádon.

2010. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt most mire érted? Ugye, Te most nem kötekedsz?
2010. jún. 28. 14:06
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Kedves Baboca!


18 évesen iratkoztam be egy parapszichológiai főiskolára,mert nagyon érdekeltek az ilyen dolgok. Akkor frissiben érettségi után nem egy ember titulált bolondnak.Ez nem szabad,hogy eltántorítson. Nézd,3 év után nagybetűs Parapszichológus lettem,de tipikus esete annak,hogy nem ér semmit. Utána elvégeztem egy szakmát és éppen most keresek állást. Hiába van felsőfokú végzettségem,mégis le kell tagadni,hogy mit tanultam,az üzleti életben igen nevetséges. Persze mai napig otthon vagyok a dolgokban,de inkább mellékállásként képzelem el. Neked is érdemesebb kiválasztani azt az irányt,ami a legeslegjobban érdekel,pl.grafológia és elvégezni egy okj-s tanfolyamot,mert SOKKAL TÖBBET ÉRSZ VELE.Ezt vedd komolyan így elsőkézből! Ha bármiben tudok segíteni,keress fel e-mailben.

2010. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó Válaszadó!


Köszönöm szépen a felvilágosítást. :) Van egy parapszichológus ismerősöm és sajna neki sincs állása, ezek szerint sajnos ebben a szakmában ez az általános. :( Pedig ez a dolog engem nagyon érdekel. Azt hiszem, akkor maradok a **nál és legfeljebb elmegyek pszichológusnak. 3 éve nadizom (még csak), de parapszichológiai diploma nélkül is sokan bolondnak néznek, ha valakinek felajánlom a segítségem. Aztán persze ha valaki mégis kéri a kezelést, akkor meg nem bír betelni vele. Hát, sajnos a Földön ez van. Rengeteg a szkeptikus, fejletlen lélek. Biztosan nem véletlenül. Kíváncsi vagyok, mi lesz 2012-ben.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2010. júl. 5. 12:51
 8/15 anonim válasza:
100%

A kérdés komoly félreértést is tartalmaz, mert valamiféle képzettségre hivatkozik, pedig hát ez csak az egyszerű emberek megsarcolására való teljességgel tudománytalan dolog. Régen úgy mondták, KURUZSLÁS, s büntették is!


Ködevés, halottlátás és más parapszichológiai tevékenység magas szintű gyakorlásához ezért a vagonkirakodást tudnám ajánlani.

2010. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Hol működik a parapszichológiai főiskola?
2010. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Végezz inkább pszichót,mert a para az csak humbuk.

Egy pszichologus.

2010. júl. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!