Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lesz 2o12-ben? Tényleg...

Mi lesz 2o12-ben? Tényleg kitör a világ vége? Vagy csak napkitörés lesz? Vagy nem történik semmi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 12:01
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim válasza:
76%
Semmi! a sok hülye nép elhisz mindent, mert ilyenek az emberek, hiszékenyek és buták!
2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
75%

Hát valaminek kéne,hogy történjen merthogy ez a világ egyre korcsabb és korcsabb lesz az is biztos.

Kéne jönnie valami megváltásnak,hogy megtisztuljon a Föld...

De hogy én hiszek e benne? Hát nem tudom.Ezt nem lehet eldönteni. Mindenesetre kíváncsian várom 2012-es évet,de nem fogok begubózni és várni a világvégét.Majd lesz ami lesz.

2010. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
98%
Vége lesz a Barátok Köztnek, és feléled Magdi néni
2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
78%

Viccen kívül:

Ettől szarabb nem nagyon lehet, egyre elbaszottabb a világ, romboljuk a Földet, aztán meglepődünk, ha "visszaüt"...

Ha szétnézel, akkor az is lehet, hogy már elkezdődött egy önmegsemmisítő folyamat. (Földrengés, vulkánkitörés, özönvízszerű esőzés, stb.)

Lehet, hogy valami olyan történik ami kiirtja az emberi fajt, vagy eléggé megritkítja. Akkor talán pár év után rendbe jönne a bolygó...

2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

És csak egy kis része maradna meg az emberiségnek..Ők újra benépesítenék a Földet és eljönne a béke időszaka.

Hát igen...De ehhez is azt kéne,hogy az emberiség ráébredjen,hogy mennyire elcseszi saját magát a környezetét az egész bolygót.Szóval valaminek történnie kéne,hogy megvilágosodjunk és hogy tegyünk is ellene! De ahogy látom a mostani ember nem ilyen,nincs meg az összetartás...

2010. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nem lesz. A világnak még nagyon sok idő vissza van,erről találtam egy cikket,majd előkeresem. Gondoljatok bele már 2000-re is beígértek valami világvégét,állítólag egy gazdag ipse elköltötte minden pénzét,hogy nem vesszen kárba,aztán amikor nem jött a világvége elkezdett mindenkit perelni.:) Ne járjatok úgy mint ő,és ne higgyetek minden áltudósnak,jósnak meg a többi ökörnek. Nekem ez a véleményem.
2010. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%
12:21 Már neveztek el róla ;) (Keress rá gugli térképén)
2010. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
12:31, bár kiadja a Chuck Norris címkére de mégis Megyeri hídnak van írva. Pedig már kezdtem azt hinni túléljük a 2012-es évet!
2010. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

12:36

Nem baj, de kiadja!

És az a lényeg, hogy Csakibácsi nem fog minket megölni, mert megmondjuk neki, hogy mi akkor feltámasszuk testvéreit: Csák Mátét és Nemcsák Károlyt.

És a magyarok túlélnek mindent!

2010. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
41%

LOOOL


Egyébként persze, hogy lesz világvége. Hiszen valaminek el kell takarítani ezt a hatalommániákosos orbánvikkert, nem? :DDDD

A lényeg: az egész Univerzun tyúktojás méretűvé fog zsugorodni 2012. december 23-án este 10-kor mintegy 1 másodperc alatt. (Ez nagyon fájni fog.) Aztán a keletkező hő miatt 1E-35 másodperc alatt megzápul, szétpukkan, és új Univerzum keletkezik. Mindez a Repülő Spagettiszörny jóvoltából (mint az közismert).

2010. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!