Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Próbálta már valaki megidézni...

Próbálta már valaki megidézni Szepes Mária vagy Wictor Charon szellemét?

Figyelt kérdés

Mit tapasztaltatok?

Légyszi azok válaszoljanak, akikre vonatkozik a kérdés, trollok kíméljenek. Köszönöm.



2019. jan. 15. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Én nem
2019. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Wictort már többször is sikerült.Hát nem szép látvány.
2019. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a tartalmas választ, éreztem, hogy lesznek olyanok, akik nem tudnak majd ellenállni szemantikai pontatlanságom kifigurázásának. Most hogy ezen túlestünk, olyanok válaszát várnám, akik megidézték az említett személyeket, vagy legalábbis úgy gondolják, valami módon sikerült valamelyikükkel kommunikálniuk (haláluk után).
2019. jan. 15. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Még én sem próbáltam. De mondjuk ha már megidéznék valakit, az szerintem Marlon Brando lenne.
2019. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A holtakat békén kell hagyni. Idézni csak akkor szabad, ha 1 ittragadt lélekkel akad dolgod. De aki megbékélt a halálával, nem szabad megbolygatni. Ha ezen kívül akarsz bármit, csam Samhain-kor szabad kontaktálnod őket. Azt is csak az esti és a reggeli szürkület között.
2019. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!