Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Aki tud asztrálutazni, meg...

Aki tud asztrálutazni, meg tudná látni van a "Holdon"?

Figyelt kérdés

Egyszer itt egy magas rangú sátánista és egy másikus ember is (azt hiszem Red Vixen) bocs ha elírtam a nevet. Felajánlották, hogy kérdezhetünk bármit. Nos,ha már asztárlutazni az olvasótábor nagy része tud és úgyis nagyon sok egymásnak ellentmondó elmélet létezik a Holdról kérlek nézzétek meg a kedvemért és írjátok le mi az igazság a Holdról. Nagyon érdekelne valóban.


Olvasni róla hogy :


1 - Egy űrbázis. Mint a StarWarsban egy halálcsillag lenne. Nem véletlen a beavatott G.Lucas ezt filmesítette meg. Szovjet akadémikusok szerint egy idegen űrállomás lenne a Hold. Onnan manipulálnak minket. https://www.youtube.com/watch?v=AoklrQ3Y0a4


2 - David Icke szerint egyeredetileg létező Holdat kifúrtak a reptíliánok, hogy onnanleszívják energiáinkat. Ha rendelekezel legalább egy kis spirituális energiával magad is érezheted. Nézz a Holdra egypercig és elfáradsz.


3 - Kisfaludy György időfizikus szerint üreges a Hold és a belső felületén víz van. Élnek is benne lények. A Hold üregében egy csillag világít.


4 - Kiugrott C.I.A-s paramédiumok szerint egy hüllőszerű faj él a kréterekben, ami egy régi Marsi háború után túlélőkként ott kerestek menedéket. A vesztesek a Föld alá költöztek.


Ezek közül melyik és milyen formában igaz?


2019. jún. 17. 11:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
85%
És ez is beugratós válasz volt, mert Amstrong lábnyoma is ott van, de a képen csak Aldrin lábnyoma van. :)
2020. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

Asztrálutazással, vagy Ausztrál utazással és hasonszőrűekkel nem szolgálhatok, de fogadd szeretettel a következő számot (és mindenki, aki szereti):

https://www.youtube.com/watch?v=i_R_Pi3NSAc

:)

2020. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
18%

32

Azon gondolkozom, hogy vajon hány oktávot tud megénekelni a bácsi?

2020. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
36%

Én is unom a kérdést,úgyhogy csak egyszer írom le...Ahogyan a hold úgy a galaxisunkban keringő minden egyes bolygó felülete ki van takarva,tükrözve nemcsak technikai de pszichikai szempontból is,ill a kettő együtt..A rajtuk élő vezető 4-5. dimenziós lények NEM a lineáris időérzékelés szerint működnek és már a szándékot konstatálva a turizmusra röhögve hárítanának,ha a fent említett védelmi vonal nem létezne...Ilyenformán távolbalátók pszichikus energiáit is bénítják és nem lehet csak úgy saját felelősségre kolbászolni,komoly szabályok vannak még itt a földön is..Belépési protokollok,enedélyek,kulcsok és pecsétek a különféle világokba és bolygóterekbe amit karmikus terhelés mellett,miatt vizitelhetnek az arra alkalmas személyek..

Továbbá fekete obeliszkek elhelyezve bolygókszerte a beavatottak számára főleg az utazás megkönnyítésére,ezt a hálózatot még az ősfaj telepítette a beérkezéskor,egyébiránt marad a morfogenetikus mező ami egyfajta kollektív információs háló a föld körül.A hátránya viszont,hogy nem mindig megbízható...


A kérdésedre a válasz pedig:

1-es baromság..G.Lucas a Maldeket,vagy az ítélőbolygót a Nibirut vitte vászonra,mindkettő halálcsillag..(bár előbbi már elpusztult)


2- felejtsd el..Örülnék ha annyi energiám lenne,mint egy reptíliánnak,egyetlen 1x szerencsém volt a faj egy pozitív szándékú verziójához aki mondhatni utólagos negedélyemmel információszerzés céljából rámkapcsolódott,csak az volt a probléma vele,hogy akarata ellenére olyannyira szétcsapta a tudatom,hogy azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány...később 12 óra alvás után sikerült csak újra magamra találnom...A negatív lények még a lélekevolúció elején tartanak,nekik kellenek az emberi érzelmek fogyasztásra saját asztráltest hiányában (mentáltest),de azt nem a holdról fogják maguknak eszközölni..nem tudom mi a valódi problémád az égitesttel,de a tudatalatti kivetítés sokkal valószínűbb részedről..a vele kapcsolatos információéhséged lehet az energiavámpirizmus érzete...(a hold,mint női minőség szimbolikájának nézz utána)


3.- nemááár...üreges igen,csillag nem,víz sem...talán egy előző ciklusában látta amikor az ökoszisztéma részben létezett..


4-.Talán ez áll az igazsághoz a legközelebb,tudomásom szerint a felszíni kráteres kisebb méretű hüllőfaj a Marson is kolóniákban de létezik...A Holdon jelenleg elég nagy forgalom van,nemcsak a légterében,dea felszínén és a kéreg alatt is.Az Orioni szürkék hibridizációs programja,akik a föld következő ciklusát várják,mert állítólag ők lesznek a kövi civilizáció...A vezető reptilfaj és a Milab-programos szuperkatonák föld alatti bázisokban...nemhagytam ki semmit..


Vixent nem szabad komolyan venni,mert csak annyit kötnek arra ami a nagy arcából kiáll amennyit még elbírna...és az nemsok hiddel..

2020. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
42%
Miért járnak ebbe a kategóráiba olyanok, akiket hidegen hagy az ezoterika? :D
2020. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
18%

Éééés megint kiemelted...Mi volt a probléma a 34. válaszommal,miért nem lehet komolyan venni nem értem..Kedvedért kibővíteném annyival,mert közben leb@sztak odafentről,hogy a hold belsejében van víz és kisebb mesterséges öko..Továbbá a felszíni árnyékos oldalon hatalmas űrkikötő,főleg diplomáciai terület a bolygó és a nagyon vegyes társaság külön területekre bontva tevékenykedik,de ennél közelebbit én sem mondhatok..


Itt viszont találsz korrektebb bennfentes beszámolókat pl:


[link]

2020. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 Grimfox ***** válasza:
40%

Asztrálutazással ilyet nem lehet kideríteni. Maximum annyit, van e bármi, ami él asztrális értelemben a Holdon. Még azt is nehéz lenne megmondani, hogy benne, vagy a felszínén, esetleg a felszíne fölött érzékeli, amit érzékel, csak annyit lehet biztosan tudni, hogy a Holdat figyeli.

Egy clairvoyant, azaz tisztánlátó esetlegesen tudna válaszolni a fenti kérdésekre, de már az asztrálutazásra valóságban képes személyek is ritkák, nemhogy a tisztánlátók. Olyan tisztánlátók, akik akaratlagosan irányítani is tudják a képességüket azok fehér hollók még a tisztánlátók közt is.

2020. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Épp tervezek odamenni. De a Hold nagyon nagy. Lehetnek rajta itt-ott bázisok, vagy a belsejében, de azokat megtalálni?!?

Lehet hold 🌙 fogyatkozáskor kellene mennem, mert olyankor sokkal kisebb?! 🤔 🙄

2020. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
46%
35: Pedig nem nehéz kitalálni. Egészen addig szórakoztatott ez a dolog amíg rá nem jöttem, hogy ti komolyan hisztek ebben. Scifi rajongó vagyok és ezért nézem csak a Hihetetlen, Enigmák és egyéb műsorokat (igaz már nem nagyon, mert sokszor politizálnak és mondják ők is a migráns és a gonosz háttérhatalom hülyeségeket, ezért is szavaznak sokan arra a pártra, amelyik ugyanezek elleni szélmalomharcát reklámozza mert már a szórakoztató média is ezeket szajkózza) és ezért figyelem ezt a rovatot is. Na de ettől még nem hiszek el mindent. Láttam már Gyuri bácsi előadás videóit is, szórakoztató amiket mesél. De attól, hogy megnéztem az összes Star Wars filmet is, még nem hiszem azt, hogy léteznek jedik, vagy hogy én jedi vagyok. Tudom, vannak ilyen emberek akik komolyan elhisznek mindent. Értelmes idegenek esetleg létezhetnek, ezt már tudósok is elismerik (ugye már észleltük, hogy életre alkalmas bolygó nem biztos, hogy annyira ritka mint régen hittük). De aki kicsit hisz valamiben mert az logikus, még nem jelenti azt, hogy mindent elhisz. Ez az asztrálutazás és a hasonlók szerintem csak a képzelet játékai. Mások meg jól elvannak a képzelgéseikkel és ez nem zavar addig, amíg nem kezdenek támadni, mert a legveszélyesebbek és legagresszívabbak ezek a hívők.
2020. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
38# vagyok. Kicsit most "leforrázva" érzem magam...akkor nem megyek 😔
2020. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!