Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy én feketének...

Lehetséges hogy én feketének látom, mások meg sárgás zöldnek az aurám?

Figyelt kérdés
Amikor bambulok és keresem az aurám a kezemen, lábamon feketének látom mások meg azt mondják hogy egyszer sárga egyszer zöld.
2010. júl. 15. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem kevesebb mariskát szívtál mint ők.
2010. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
szerintem te egyszerűen csak az aurád árnyát látod, nem magát a teljes aurát. gyakorolj.
2010. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fekete semmiképp sem lehet
2010. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Hogyan lehet meglátni mások vagy a saját aurámat? valaki írja meg légyszi priviben :)
2010. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak privibe, engem is érdekel!!:))


Vagy tegyük fel kérdésnek? :)

2010. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta fekete nagyon ritka esetben lehet,

Te inkább az aurádban lévő szennyeződéseket látod és az sem mindegy melyik síkján.

Ez inkább asztrális.

2010. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utóbbival nem értek egyet. Az, aki még csak alig képes észlelni az aurát, általában csak annyit lát, hogy van valami szürkés-feketés dolog körülötte, egy "árnyék". Gyakorlással ez az érzékelés erősödik, és ezzel együtt kezd színesedni is, mint mikor a mikroszkópon állítod az élességet.
2010. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Heidra válasza:
Kitartóan nézd a kezed, amíg nem látsz színt. Én is elég hosszú ideig csak szürkét látok, de ha koncentrálok, egy idő után meglátom és minél tovább figyelem, anál erősebben látom. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de számomra elég fárasztó ez a feszült figyelem (pl.: fárasztóbb mint az iskolában figyelni, máshogyan fárasztó...), de örülök ha meglátom. Barátommal mindkettőnk kezét figyeltük (külön-külön) és mondtam neki, hogy ő mondja meg előbb milyen színűek voltak az aurák és amikor mondta, elcsodálkoztam, mert én is azt láttam, pedig azt hittem, hogy csak odaképzeltem. (Neki világoskék volt, nekem türkiz. Nemrég megnéztük, neki lila, nekem türkiz. Azt mondja a lila a gyógyítóra utal, és ő mostanában tanul gyógyítást...nemnagyon hiszek ebben az egészben, pedig a saját szememmel láttam :P ).
2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Optikai csalódás és az agyad képzelőereje egy idő után elindul és...de had ne írjam már le.

Aura.LAURA nem?Ha elégideig nézed még az is lehet a kezedben.Ha szerencsés vagy akkor meg ,most is ott van.

2010. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!