Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki nem jut át a szellem...

Ha valaki nem jut át a szellemvilágba és itt ragad a Földön, akkor tud kilómétereket is utazni pl. egy helyről vissza szellemként a családjához-?

Figyelt kérdés

#utazás #szellem #itt ragadt lelkek
2019. dec. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legprimtívebben is max végigsétálnak. A bölcsebbek teleportálnak. Stb...
2019. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Felülnek a szellem vonatra.
2019. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tud. Mivel már nem a fizikai világban van fizikai testtel. Bár ha azt nézzük,hogy némelyik a halálának helyen reked...de nemtudom,nem ésszerű,tudnia kell szabadon mászkálni.Hugom 12.-én lesz 2 hónapja,hogy meghalt,nem hiszem,hogy a Kútvölgyi kórház intenzív osztályán bolyong. Az eslő 3 hétben amig a fényképe kint volt a falon,erősen éreztem,hogy itt van. Éreztem,hogy nem vagyok egyedül és a sokadik napon már hangosan mondtam"tudom,hogy itt vagy és nagyon sajnálom,hogy ez történt" ebben a pillanatban leesett a cserepes virágom a mosogató feletti polcról majd a folyosón egy tompa puffanás volt és a kabátom lengett a vállfán. Ekkor levettem a fotót,beraktam a fiókba,tetején egy bibliával. Nem akartam itt tartani. Ez már kb.1 hónapja volt azóta csend van. Tegnap volt valami átmeneti zavar,a konyhában borult 1-2 dolog,a kutya meg remegett és nyüszített,nem mert bemenni, aztán nem tudom miért de a délután folyamán 4 embert szólitottam a hugom nevén.

Az anyja és a másik hugom engem okol a haláláért.Csontvelő donor kellett volna neki,jártam mintákat adni,de nem volt 100%egyezés így az orvos ki sem értesített. Az anyja teljesen jó volt de nem tudni miért nem csinálták meg időben..Az a 2 majom engem okol,pedig nem én voltam a tökéletes donor jelölt és most a másik hugom apánkkal is összeveszett.Az elhunyt hugom nagyon apás volt,lehet ezért van megint nyüzsgés.

2020. jan. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!