Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez karmikus válasz lehet?

Ez karmikus válasz lehet?

Figyelt kérdés

Öt évvel ezelőtt megismertem valakit,aki életem legnagyobb szerelme volt. Három csodás év után egyik napról a másikra szakított velem, egy harmadik fél miatt.

Nagyon összetörtem, két év volt,hogy felálltam a földről.

A szakítás óta arról tudok,hogy az exemnek három kapcsolata volt, mind tönkrement,sok probléma miatt. Most is van kapcsolata, de ez is problémás, hisztik, viták,pauzák sokasága jellemzi.


Betudható ez karmikus következménynek, azért, amit velem tett három éve ?


2020. máj. 5. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Semmi köze annak hozzá. Lehet hogy ő egy rossz ember akinek nem való a kapcsolt és ezért mennek tönkre a kapcsolatai, vagy mindig olyan párt fog ki aki nem való hozzá. Sok oka lehet de nem azért van amit veled tett.
2020. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Igazából fogalmad sincs, hogy mi az a karma. Értelmetlen a kérdésed.
2020. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mert a szakítás csak neked volt rossz, neki nem. Nem követett el ellened semmit, szabad ember azt csinál amit akar még ha ezzel megbántott is. Véleményem szerint a karmát is az ember találta ki, mert nem képes elviselni az igazságtalanságot és így ebben a hitben megnyugothat, hogy majd egyszer úgy is minden a helyére kerül, mindenki visszakapja azt amit adott másnak.
2020. máj. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A karma létezik, de ez nem az! Nála a karma esetleg úgy tudna mutatkozni ,ha ő él nagyon jó kapcsolatba és ott a , másik fél lép félre, de ez sem feltétlen van így ,ha neki nem fájna akkor nála nem. Mindenki úgy kapja vissza dolgokat ahol a legjobban fáj. Pl ha valaki lop valamit nem feltétlen meglopják, hanem akár, átverik, elhagyja egy szerette, elütika kutyáját.
2020. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!