Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért van az, hogy én sohasem...

Miért van az, hogy én sohasem emlékszek az előző életeimre? Még az óvodai koromból sem emlékeztem. A többi reinkarnáció történet, mindegyik csalás és kamu?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 07:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Igen, mert fennhangon szövegelnek róla, de azt sem tudják micsoda, és kicsoda okozza.És milyen megnyilvánulások kihez tartoznak és mi célt szolgálnak.
2020. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nincs reinkarnáció,Isten nem alkalmazott, és nem is alkalmaz ilyesmit.
2020. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kár. Mert én komolyan írtam. Óvodás voltam, de nem voltak furcsa érzéseim. Se beugró emlékek. Ismerős helyzetek sem! :(

Semmilyen reinkarnáció dolog. Nem azért van, mert még nagyon fiatal lélek vagyok? Mit gondoltok?

2020. júl. 19. 07:28
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Azért undorító dolog kijelenteni, hogy nincs reinkarnáció, mert csak Isten van. Én pont ezért nem kérek ebből a primitív, intoleráns vallásból.
2020. júl. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Általában nem emlékszik senki a 3 éves kora előtt történtekre. Egyr, észt ebben a korban még nagyon élénk a gyerekek fantáziája.azt is valóságnak hiszik, ami csak elképzelés.A reinkarnáció is csak egy hiedelem, amit a buddhista papok találtak ki a páriák "vigasztalására"
2020. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy az utolsó írja.

Nem is értem, miért a vallás kategóriába írta a kérdező a kérdést.

2020. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Az, hogy neked. Ilyen módon nyomja el az elméd az emlékeid nem jelenti, hogy nem történt meg valami. Azért, mert nem emlékszel az óvodás korszakodra, attól még lehettél óvodás.
2020. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Aha.

Úgy értettem, hogy amikor óvodás voltam, akkor abban az időszakban nem emlékeztem egyáltalán előző életre. Nem emlékszem semmire. De azért van bennem néhány ovis időszak.

2020. júl. 19. 09:22
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Akkor félre értettem.
2020. júl. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem egy budhista nézeteket valló ember úgy magyarázta ezt, hogy te magad nem emlékszel rá feltétlen, hanem a benned lévő lélek energia öröklődik, és így belül tudnod kéne min kell változtatnod. Nem tudom mennyire volt benne a budhizmusban, de ragaszkodott a reinkarnációhoz. És ezt arra a kérdésemre válaszolta, hogy ha nem emlékszel az előző életedre vagy életeidre honnan tudod mit rontottál el és min kell javítanod?
2020. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!