Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek, ha valaki öngyilk...

Szerintetek, ha valaki öngyilkos lesz, attól még újjászülethet?

Figyelt kérdés
Sajnos az éltem, egy totális katasztrófa. Higgyetek nekem. A miértekbe nem mennék bele, de van bőven. Jelenleg 30 éves vagyok, és úgy tervezem, ha 40 éves leszek, végzek magammal. Addig muszáj élnem, vannak háziállataim, nem hagyhatom őket magukra.
2020. okt. 23. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%

Ha azt mondanám, hogy igen, azzal támogatnám az elborult gondolatmenetedet, szóval nem, NEM SZÜLETIK újjá az öngyilkos, vagy ha mégis, akkor sokkal rosszabb életbe. Sőt, az is lehet, hogy már nem ez az első próbálkozásod és csak rosszabb lesz ha újra és újra rossz döntéseket hozol.


És hidd el, milliónyi ember van akinek még inkább katasztrófa az élete, mégsem lesznek öngyilkosok...

2020. okt. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
De, újjászületsz és ugyanezekkel a problémákkal fogsz szembesülni, mint ebben az életben, úgyhogy semmire nem lesz megoldás, ha öngyilkos leszel! És véleményem szerint elég önző dolog! Biztos vannak rokonaid barátaid, bele se gondolsz, hogy őket ez hogy érintené? De ha abszolút senkid sincs, akkor abba gondolj bele, hogy mit érez az, aki megtalálja a holttestedet... Boncolás jegyzőkönyv vizsgálat, akár lelki traumát okozhatsz vele! Szóval növessz tököt, légy férfi, állj a sarkadra és kezdd el lépésről lépésre megoldani az életedet valahogyan!!
2020. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Igen, de ha a menny és pokol létezik akkor az nem szerencsés. Én látok reményt az alapján amit írtál
2020. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem születsz újrá. A reinkarnáció csak egy legenda, nem több. Sokkal könnyebb lesz neked halálod után, hisz semmit sem fogsz érezni, de azt is jegyezd meg, hogy életre többé nem lesz lehetőséged. Ha tényleg meg szeretnéd tenni, felőlem tegyed, de egy rossz élet még mindig több, mint a halál.
2020. okt. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha az állataidból merítenél erőt láttál már olyat hogy öngyilkos lett valamelyik is ?
2020. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Negyven éves korodig még pontosan tíz éved van arra, hogy megoldd a problémáidat, új irányba tereld az életedet. Ez bőven elég idő kell, hogy legyen a változtatásra.Persze ha semmi szándék nincs benned arra, hogy összeszedd magadat akkor száz év is kevés lenne gondjaid rendezésére.A konkrét kérdésedre bármilyen módon válaszolni csak feltételezés lenne, igazából semmi értelme nincs, vagy újjászületünk vagy nem,viszont az biztos, hogy akkor jársz a legjobban ha megpróbálsz úgy élni mintha csak ez az egy életed volna.
2020. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Grimfox ***** válasza:
70%
Nem hogy reinkarnálódhat, hanem mindenképp reinkarnálódni fog, méghozzá rosszabb körülmények közé, mint a jelenlegi. Az öngyilkosság okozza az egyik legkomolyabb karmikus terhet. ha a jelenlegi életed katasztrófa, gondolkodj el azon, hogy lehet, hogy az előzőből is öngyilkossággal menekültél ki. Nem tudom mennyire szenvedsz most, de az öngyilkossággal csak a következő életedre örökíted ugyanezt, plusz hozzáadod azt, amit az öngyilkosság okoz.
2020. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... Ennél rosszabbat már csak akkor tudnék elképzelni ha a közel keleten születnék újjá és lefejeznének. Vagy élve elégetnének.

Elviseltem az (állat)sorozatgyilkos nagyszülőm, anyám se egy mintaanya volt, kb egyetlen normális rokonom nincs. De nyilván fura lenne ha ezzel takaróznék így 30évesen már hogy ó a rossz gyerekkor. Borzalmas volt, de annak már vége. Viszont azzal nem tudok mit kezdeni hogy sosem tudtam elfogadni a kinézetemet, (ronda vagyok) és hiába minden szaron ami jött, túltettem magam, de ezen sosem tudom. Nem mellesleg meleg is vagyok szal így ezt össze lehet rakni de nem panaszkodni akarok csak már úgy elég volt, és én tényleg próbáltam valami értelmet keresni az életemnek, de egyszerűen nincs. Nem akarok magányos öregemberként meghalni, és addig is elviselni az egyedüllétet. Hiába mondják, hogy ó mindenkinek meg van a párja stb de ez sajnos nem így van, ezt dobta a gép. Én amit tudtam és tudok próbálok kihozni belőle, de sajnos van amin nem tudok változtatni. És a hozzáállásomon sem, ha 30 év alatt nem sikerült, nem hinném hogy most fog. Kicsit olyan rémálomszerű az egész. De talán eleget sínylődök ebben az életben és a következő kevésbé lesz rosz.

2020. okt. 23. 19:09
 9/23 Grimfox ***** válasza:
72%
A halál nem büntetés, legalább is a karma viszonylatában. Ha súlyos karmikus terheket hordozol, azt az életedben fogod hordozni. Lehet hogy nem tudsz elképzelni rosszabbat, de határozottan lehet rosszabb. Például a jelenlegi problémáid mellé még születhetsz egy nyomorodott testbe is. Olyanba, amiben már nem tudsz szabadon cselekedni. Ha nincs szerencséd, még a gondolkodás szabadságát sem kapod meg, szellemileg is megnyomorodhatsz. Ha a mostani életed terheit öngyilkossággal próbálod eldobni, akkor a következő életedben számíthatsz ugyanezekre, de még arra is nagy esélyed van, hogy a "menekülés" lehetőségét már nem kapod meg. Jobb most élni egy rossz életet, és spirituális szemléletmódot felvéve igyekezni megszabadulni ezektől a terhektől, mint öngyilkossággal súlyosbítani, és átörökíteni egy újabb életbe.
2020. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
30 éves korodra tiniként viselkedsz. Emeld fel a segged és változtass az életeden!
2020. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!