Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha elég szerencsétlen vagyok...

Ha elég szerencsétlen vagyok ebben az életben, sok minden nem sikerült eddig, az azt jelenti sokszor vissza kell még ide majd születnem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se szép, se okos, se tehetséges, se szerencsés. Sajna egy átlag ember is sokkal jobban boldogul az életben. Akik jól boldogulnak ügyesek azok megszabadulnak innen, aki meg olyan mint én az vissza fog ide jönni? Lehetséges?

2021. márc. 18. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

"Akik jól boldogulnak ügyesek azok megszabadulnak innen" Nem. Ez ált. azt jeleni, h felélik a jó karmájukat. nem kell túlértékelni.


A világi sikernek és sikertelenségnek semmi köze nincs ahhoz, ki jön ide vissza, ki nem. A megvilágosodásnak igen. A megvilágosodás felé vezető utak mindenki számára elérhetőek. De csak azok jutnak el a célba, akik el is indulnak vlamelyik úton.

2021. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem haragszol, ha ezt a pszichológia útján közelíteném meg:

vagyis csúnya vagy, buta, tehetségtelen és szerencsétlen?

Nem gondolnám, hogy ezeket a szavakat annyira magadénak érzed. Én azt gondolnám, hogy amiatt, mert nem tartod magadat szépen, sem okosnak, nincs önbizalmad, olyan dolgokat vonzol be, ami által tehetségtelennek, és kevésbé szerencsésnek érzed magadat.

Nagyon sok emberrel találkoztam már, akik ugyanezt állították magukról, és valamiért célul tűzték ki, hogy engem is meggyőzzenek arról, hogy ők ilyen szerencsétlennek látják magukat, pedig ez nem így volt.

Mindenkinek megvan a maga szerencséje, már csak az, hogy megszületett. Innentől minden az emberen múlik. Ha úgy érzed, hogy nem sodor az élet, csak vergődsz, akkor gondolkodj el azon, mit tudnál máshogy csinálni, vagy mit tehetnél, hogy jobb legyen, hogy jobban érezd magad, hogy elhidd, hogy ezek nem valós dolgok, amiket állítasz magadról, mert egyedül tőled függ, minek gondolod magad.


Visszatérve a te vonaladra: nem gondolnám, hogy ennek köze van az újászületéshez. Elméletileg, ha már nincs karmád, akkor nem születsz újra, de amíg hordozol magaddal valamit, és vannak beteljesítetlen vágyaid, addig folyamatos lesz a reinkarnáció, mert mindig az leszel, amivé lenni akarsz jelen életedben.

2021. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Akár szerencsés, jó ember vagy, akár szerencsétlen, vagy épp rossz ember, ugyanúgy meg fogsz születni még számtalan alkalommal, más környezetbe, más élethelyzetekbe. Nem attól függ a reinkarnáció, hogy sikeres, szerencsés, vagy jó ember vagy e, vagy sem. A reinkarnáció nem jutalom, vagy büntetés. Ez "kötelező", mindegy milyen ember vagy.
2021. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el egy alkalmas terápiás technikával foglalkozni
2021. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én saját meglátásom, véleményem, hogy épp azok lépnek hamarabb a megvilágosodás felé vezető útra, akik már gyerekkoruktól kezdve rendszeres, szenvedés, bántalmazás áldozatai, csúnyák, kiközösítettek, csúfolódások tárgyai vagy ahogy te nevezed, röviden, tömören szerencsétlenek. Aki szép, sikeres, élvezi az anyagi örömök nyújtotta életet, szex terén is bármit, bárkit megkap, annak eszébe se jut például a test rabságából kiszabadulni, meditálni, a megvilágosodás felé fordulni. Elégedett a kényelmes, gondtalan anyagi életével, nem fog például hinni se a reinkarnációban, karmában vagy, hogy ez a testi létezés maga a pokol. Nekik ez a mennyország, semmi se ösztönzi, motiválja őket a spirituális, lelki fejlődés irányába.
2021. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!