Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Budapesten tudtok ajánlani...

Budapesten tudtok ajánlani jól bevált előző élet utaztatót?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy neten is utána tudnék keresni, de nagyon sok ajánlatból lehet válogatni, és olyanhoz szeretnék menni, aki tényleg jó. Nektek volt már ezzel tapasztalatotok? Esetleg tudtok ajánlani valakit, aki nem horrorisztikus áron képes ezt megvalósítani, és tudjátok róla, hogy hiteles, nem humbug az egész?

2021. máj. 24. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Mind humbug ...
2021. máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Olyat ismerek, aki visszautazott az előző életébe, de lekéste a repülőt ,így a visszaútja késik. Ha megjön, akkor szólok neki, hátha bevállal ingyen is (pénzt nem kér ilyenekért)
2021. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért írtok ide, ha nem hisztek ilyenekben? Magatoktól veszitek el az energiát. :)
2021. máj. 25. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Mert ez nem hit kérdése hanem tényeké.
2021. máj. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De,ez hit, a keleti vallásokban dívik
2021. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaziból tényleg hit. Valóban nem Istentől való,de(nem én) hiszem hogy létezik.(Hívő vagyok és nem hiszek ebben a dologban.)
2021. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tudi333 ***** válasza:

Megkérdezhetem miért szeretnéd?

Működhet egyébként online is skype, viber, stb., ingyen.

Ha érdekel a lehetőség írj privátban!

2021. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!