Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szoktál időnként arról fantázi...

Szoktál időnként arról fantáziálni, hogy szabadon szállsz, mint egy szellem vagy fénylény, kilövöd magad fel az égbe fénysebességgel? Ha igen lehet köze valami másfajta, előző létezési állapothoz?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ayvonka válasza:
Ne szívj többet.
2021. okt. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LSD-zés egy másfajta létezési állapot.
2021. okt. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy a szellemek fénysebességgel lövik ki magukat?

Erre csak belőve lehet gondolni.

2021. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves válaszolók!


Összeségében ti vagytok a rossz krumplik a zsákban.

Miért nem néztek utána?! Miért kell egyből megkövezni a másikat csak azért, mert a kérdező ebben a témában jártasabb akar lenni?

A másik az, hogy a polgárok nagy része van beszíva nem pedig a kérdező. Meg is mondom miért!


Aki a spirituális témakörben jártas, az általában nagyobb önismerettel, és tapasztalattal rendelkezik. Nem azért érdekli a kérdezőt/engem ez a téma, mert papok vagy istenszolgák akarunk lenni(egy az egyben nagy badarság ez is). Hanem azért érdeklödünk e téma iránt, mert meg akarjuk tudni egészében, hogy ki voltunk, ki vagyunk, ki leszünk. Illetve maga a rendszer, ahogy ez működik. Én speciál sokat kutattam interneten e téma után csak azért, hogy letisztázzam előző életem. Végül sikerült letisztázni, és úgy döntöttem, hogy visszalépek és korszerűsítek(és nem szívok semmit)!


Mostmár válaszolok a kérdésre is.

Amiket tapasztalsz, lebegő, könnyű érzést, az az azrtálissík jelenlétét jelenti. Ahova ugyan minden éjjel általában tudattalanul eljutsz, de úgy látszik meg tudod csinálni tudatosan is, amit nehéz elsajátítani. Úgyhogy gratulálok!

2022. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!